آرمسترانگ در پخش عمومی نارضایتی داخلی کوین بیس توییت می کند

Armstrong tweets in public airing of Coinbase's internal discontent

0

آرمسترانگ در پخش عمومی نارضایتی داخلی کوین بیس توییت می کند

این طومار به سرعت حذف شد و تعداد امضاها نشان داده نشد، اما لیست اعتراضات آن به وضعیت موجود Coinbase با واکنش شدید مدیرعامل مواجه شد.

یک کارمند ناراضی Coinbase که فقط با نام 0x58E3 شناخته می‌شود، در روز پنجشنبه طوماری را در Mirror.xyz ایجاد کرد و خواستار برکناری سه مدیر شرکت شد. این طومار با عنوان Operation Revive COIN حذف شده است، اما توسط آرشیو اینترنت و سایر وب سایت ها ضبط شده است. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در توییتر به آن پاسخ طولانی داد.

Emilie Choi، مدیر عامل Coinbase، Surojit Chatterjee مدیر محصول و LJ Brock، مدیر ارشد اجرایی، هدف این فراخوان برای حذف برنامه‌ها و ایده‌هایی بودند که منجر به نتایج مشکوک و ارزش‌های منفی شده است. نویسنده هشت مورد از شکست های آنها را به تفصیل فهرست کرده است. آنها شامل پلت فرم ناموفق Coinbase NFT، لغو پیشنهادهای شغلی به کارمندان جدید، سوء مدیریت، ایجاد یک محل کار سمی و بی تفاوتی بودند. در پایان دادخواست آمده است:

ما امیدواریم افرادی را پیدا کنیم که تجربه‌ای در حوزه کریپتو داشته باشند و بتوانند چنین شرکتی را مسئولانه‌تر اداره کنند.»

برایان آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کوین بیس، صبح روز جمعه با یک سری 16 توییت در توییتر منتشر کرد. از جمله، او به درخواست کنندگان می گوید: «فرهنگ ما این است که در ملاء عام تعریف کنیم و در خلوت نقد کنیم.» آرمسترانگ همچنین گفت که از اینکه در لیست درخواست کنندگان از مدیران اجرایی برای اخراج نبود تعجب کرده و پیشنهاد کرد که کارمندان ناراضی کسانی هستند که باید شغل خود را ترک کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .