آلمان کشور دوستدار ارز دیجیتال

Germany is ranked the most crypto-friendly country

0

آلمان کشور دوستدار ارز دیجیتال

 

چه چیزی به آلمان اجازه داد تا به جذاب ترین کشور دنیا برای سرمایه گذاری در حوزه کریپتو تبدیل شود ؟

سلوا اوزلی ، وکیل مالیاتی بین‌المللی و  CPA ، در ستون ماهانه خود Expert Take ، تقاطع بین فناوری‌های نوظهور و پایداری را پوشش می‌دهد و آخرین پیشرفت‌ها را در مورد مالیات‌ها ، مقررات  AML/CFT  و مسائل حقوقی مؤثر بر کریپتو و بلاکچین ارائه می‌کند.

آلمان در سه ماهه اول  2022  به رتبه اول راهنمای کوین‌کاب برای دوستدار ارزهای دیجیتال رسیده است. این کشور اروپایی به صنعت پس‌انداز داخلی بلندمدت خود اجازه می‌دهد تا از سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال، با حمایت سیاست مالیات صفر بر سود سرمایه بلندمدت ، استفاده کند . از کریپتو ، و تعداد گره های بیت کوین و اتریوم آن پس از ایالات متحده در رتبه دوم قرار دارد .

در سال 2019 ، آلمان اولین کشوری بود که استراتژی بلاک چین را برای استفاده از پتانسیل فناوری برای پیشبرد تحول دیجیتال و کمک به تبدیل آن به قطبی جذاب برای توسعه بلاکچین ، وب 3  و برنامه های کاربردی متاورس در فین تک ، فناوری آب و هوا ، کسب و کار و فناوری های دولتی اتخاذ کرد . انجمن بانک های پس انداز آلمان – شبکه ای متشکل از  400  بانک پس انداز در کشورهای آلمانی زبان – شروع به توسعه برنامه های بلاکچین فین تک کرد تا مشتریان را قادر به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کند . شرکت‌های مختلفی مانند  Volkswagen ، About You ، SAP ، BrainBot  و  BigchainDB  در حال توسعه NFT ، Metaverse ، Web3 ، govtech  و برنامه‌های پرداخت کریپتو هستند که به طور گسترده در تجارت الکترونیک برای خرید کالا استفاده می‌شوند . Jacopo Visetti ، مشاور C3 –    تیمی متشکل از اپراتورها و سرمایه گذارانی که از شرکت هایی که برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کار می کنند حمایت می کنند –

برای تأمین مالی توسعه این فناوری‌ها ، Roundhill Investments ، یک حامی  ETF  با تمرکز بر صندوق‌های موضوعی نوآورانه ،

Roundhill Ball Metaverse UCITS ETF  را در  Deutsche Börse Xetra راه‌اندازی کرد و آن را به عنوان اولین صندوق سرمایه‌گذاری متاورس آلمان توصیف کرد . علاوه بر این ، قانون مکان صندوق آلمان به صندوق‌های بازنشستگی ، شرکت‌های بیمه ، دفاتر خانواده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا  20 درصد از دارایی‌های خود را در دارایی‌های دیجیتال تخصیص دهند.

آلمان یکی از معدود کشورهای اروپایی است که پیش از مقررات بازار دارایی های رمزنگاری اتحادیه اروپا یا همان  MiCA  شروع به تنظیم ارزهای دیجیتال کرده است. به گفته رابین ماتزکه ، وکیل و کارشناس بلاکچین که به بوندستاگ آلمان مشاوره داده است ، مقررات نگهبانی رمزارز آلمان ، افرادی را که کلیدهای خصوصی را از طرف دیگران کنترل می کنند و به بازار آلمان خدمات می دهند ، ملزم میکند بدون توجه به اینکه آیا آنها ، از سازمان نظارت مالی فدرال مجوز دریافت کنند . مجوزهای مشابه دیگری در اتحادیه اروپا داشته باشید .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .