آموزش رمزارز در امریکای لاتین به هدف توانمندسازی مالی

Crypto education can bring financial empowerment to Latin Americans

0

آموزش رمزارز می‌تواند برای آمریکایی‌های لاتین توانمندسازی مالی به همراه داشته باشد

آموزش رمزگذاری می‌تواند کلیدی برای ارتقای توانمندی مالی و افزایش پذیرش انبوه در سراسر آمریکای لاتین باشد – اگر این کار را درست انجام دهیم.

در اکتبر 2021، تخمین زده شد که تقریباً 15 درصد از عرضه جهانی بیت کوین (BTC) در آمریکای لاتین در گردش است. با این حال، طبق گزارش اخیر منتشر شده توسط Crypto Literacy، 99٪ از پاسخ دهندگان برزیلی و مکزیکی در ارزیابی اولیه در مورد سواد رمزارز شکست خورده اند. پذیرش کریپتو در سرتاسر منطقه به خوبی در حال انجام است – حتی در حال افزایش – اما، مردم هنوز درک اساسی از فناوری اساسی و موارد استفاده آن ندارند.

هنگامی که این فقدان سواد ارزی اولیه در زمینه بازارهای در حال توسعه در سراسر آمریکای لاتین در نظر گرفته شود، جایی که موارد استفاده از فناوری‌های بلاک چین اهمیت واقعی دارد، به یک نگرانی جدی تبدیل می‌شود.

جمعیت آمریکای لاتین که فاقد سواد رمزارز هستند، در خطر از دست دادن استیبل کوین‌هایی هستند که می‌توانند در برابر تورم رو به رشد آمریکای لاتین محافظت کنند. و همچنین برنامه های غیرمتمرکز (DApps) که امکان دسترسی جمعیتی از افراد بدون بانک را به خدمات مالی از طریق دستگاه های تلفن همراه خود فراهم می کند. در کشورهایی که حواله‌ها یکی از جنبه‌های اصلی اقتصاد هستند، ارزهای دیجیتال جایگزین سریع‌تر و ارزان‌تری برای ارسال وجوه به آن سوی مرزها هستند.

بنابراین، چگونه می‌توانیم به محروم‌ترین جمعیت‌های آمریکای لاتین کمک کنیم تا به این فناوری تغییر دهنده زندگی دسترسی پیدا کنند؟ تحصیلات.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .