آیا بیتکوین به کف قیمتی رسیده است

Is the bottom in? Data shows Bitcoin derivatives entering the ‘capitulation’ zone

0

آیا بیتکوین به کف رسیده است ..؟

تریدرها در شک و تردید ….

 

یک شاخص ریسک کلیدی برای گزینه های بیت کوین به بالاترین سطح خود در شش ماه گذشته رسیده است، که احتمالاً نشان می دهد که 32.930 دلار به پایین ترین سطح خود رسیده است.

تحلیلگران عاشق پیش بینی قیمت هستند و به نظر میرسد که از هر  10  بار 9  بار اشتباه می کنند.

به عنوان مثال ، چند بار تحلیلگران گفتند که ” ما هرگز دوباره بیت کوین را با قیمت X  نخواهیم دید “،  ولی فقط چند ماه بعد شاهد سقوط آن به زیر آن سطح بودیم؟

مهم نیست که یک فرد چقدر با تجربه است یا چقدر در این صنعت ارتباط دارد. نوسانات 55 درصدی بیتکوین را باید جدی گرفت و تأثیر آن بر آلتکوین ها معمولاً قوی تر است.

من در مورد اینکه چه مقدار رمزارز ممکن است از سرایت کلان سقوط کند، انکارناپذیر اشتباه کردم.

من نسبت به فضا به عنوان یک کل خوش بین هستم و فکر می کنم این مهم ترین روند بزرگ زمان ما است.

من در سال  2018  به CT  پیوستم و در سال های آینده اینجا با شما بچه ها خواهم بود ، بازار خرسی یا گاوی ..

 

 

برای کسانی که با این پرونده آشنا نیستند ، در 7 دسامبر، سه پیکان سرمایه Zhu Su  پس از سقوط  20 درصدی قیمت آن طی 48  ساعت، 676.4 میلیون دلار اتر  ETH  را به دست آورد. ژو تا آنجا پیش رفت که گفت : به خرید « هراس و وحشت » ادامه خواهد داد ، علیرغم اینکه اذعان داشت که هزینه‌های اتریوم برای اکثر کاربران مناسب نیست.

برای درک اینکه آیا هنوز تمایلی برای پوزیشن بستن نزولی وجود دارد و معامله‌گران حرفه‌ای چگونه قرار می‌گیرند، بیایید نگاهی به داده‌های بازار آتی بیت‌کوین و آپشن‌ها بیندازیم.

شایان ذکر است که بیت کوین در 75 روز گذشته روند نزولی داشته است و این قبل از گفتمان سختگیرانه فدرال رزرو در 15 دسامبر است. علاوه بر این ، افزایش همبستگی با بازارهای سنتی توضیح نمیدهد که چرا شاخص  S&P 500  در ژانویه به اوج خود رسید.  در حالی که بیتکوین قبلاً از  69000  دلار بالاترین قیمت تاریخ ، 33 درصد کاهش یافته بود.

با توجه به عدم تمایل خرس ها به کوتاه کردن بیت کوین زیر 40000 دلار و در نهایت تسلیم معامله گران ، بیتکوین فضای کمی برای نزول نشان می دهد.

علاوه بر این، انحلال معاملات آتی بیت کوین در هفته گذشته بالغ بر 2.35 میلیارد دلار بود که به طور قابل توجهی اهرم خریداران را کاهش داد. البته، هیچ تضمینی وجود ندارد که 32.930  دلار پایین ترین قیمت باشد، اما فروشندگان کوتاه مدت احتمالا قبل از وارد شدن به موقعیت های نزولی منتظر جهش خواهند بود.

نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به راوی میباشد و لزوماً منعکس کننده نظرات  Cointelegraph  نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری مستلزم ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .