آیا بیت کوین مقام اول در بازار رمزارز ها رو واگذار میکند

Institutions remain bullish on Cardano and Ether while BTC outflows persist

0

در حالی که خروج از بازار بیت کوین همچنان ادامه دارد ، موسسات روی کاردانو و اتر  نظر مثبت تری دارند

اتریوم و کاردانو همچنان بالاترین حجم معاملات در بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده اند این درحالی است که روند سرمایه گذاری در بیت کوین نزولی است.

ورود سازمان ها به بازار آلتکوین ها در هفته گذشته همچنان افزایش یافته است ، اما این در مورد بیت کوین صدق نمیکند.

مدیر دارایی موسسه CoinShares در گزارش هفتگی جریان دارایی های دیجیتالی را در 30 آگوست ، ورود 24 میلیون دلار به بازار رمزارزها مبتنی بر آلتکوین ها عنوان کرد. جریان سرمایه  دردومین هفته متوالی به صندوق های آلت کوین  ها ، 14.3 درصد در مقایسه با 21 میلیون دلاردر هفته گذشته است.

اتر دارایی مورد علاقه سرمایه گذاران سازمانی  است ، زیرا محصولات مبتنی بر ETH ورودی هفتگی 17.2 میلیون دلار را ثبت کردند. در این گزارش ذکر شده است که بازار اتریوم و سایر آلت کوین ها در حال حاضر 32 درصد از کل دارایی های بخش تحت مدیریت (AUM) را تشکیل می دهند-فقط 3 درصد از رکورد 35 درصد اواسط ماه مه شکسته شده است.

صندوق های سرمایه گذار در کاردانو  نیز با 10.1 میلیون دلار ورودی هفتگی ثبت شده اند که 32 درصد از کل ورودی آلتکوین هفته را تشکیل می دهد. ابزارهای مبتنی بر کاردانو در حال حاضر 0.15 درصد از سرمایه ای را که در بازار سرمایه گذاری رمزنگاری شده قفل شده است ،را به خود اختصاص داده اند.

افزایش جریانهای کاردانو به دلیل ارتقاء 12 سپتامبر “Alonzo” است که باعث می شود پروژه برای اولین بار عملکرد قراردادهای هوشمند را راه اندازی کند.

صندوق های پولکادوت و سولانا نیز به ترتیب با 1.5 میلیون دلار و 2.7 میلیون دلار ورودی داشته اند. سولانا اکنون دارایی تحت مدیریت در صندوق های سرمایه گذاری با 16 میلیون دلار از بیت کوین کش عبور کرده است و از نظر AUM با وجوه BCH در رتبه نهم را دارد.

علیرغم روند صعودی آلت کوین ها ، این گزارش خاطرنشان کرد که بازار بیت کوین همچنان با خروج 3.8 میلیون دلار در این دوره نزولی بوده است. به این ترتیب ، بازاربیت کوین در 14 هفته از 16 هفته گذشته خروجی داشته اند. ”

CoinShares تخمین می زند که دارایی های سازمانی در حال حاضر مجموعاً 56.8 میلیارد دلار AUM نشان را می دهند-این کاهش ناچیز هفته ای در AUM ناشی از خروج مداوم از سرمایه از بازار مبتنی بر بیت کوین است.

سرمایه گذاری بیت کوین با وجود بهبود در قیمت همچنان دچار رکود هستند.

صندوق بیت کوین CoinShares با خروج 14.5 میلیون دلار بیشترین ضرر را در هفته گذشته داشته است. ETC Issuance بزرگترین ورودی را با 14.1 میلیون دلار عنوان کرده است.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .