آیا صرافی بایننس موفق به استقرار دوباره شرکت در بریتانیا میشود؟

Binance plans to become registered UK firm despite regulatory setbacks

0

بایننس قصد دارد با وجود مشکلات نظارتی، یک شرکت ثبت شده در بریتانیا ایجاد کند

مدیر عامل این صرافی می گوید علیرغم دستور تنظیم کننده این کشور مبنی بر توقف تجارت در ژوئن، قصد دارد طی 6 تا 18 ماه آینده در بریتانیا فعالیت خود را آغاز کند.

علی‌رغم اینکه قانون‌گذاران این کشور دستور توقف تجارت را در اوایل سال جاری داده بودن Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس گفت: این صرافی در حال برنامه‌ریزی برای گسترش فعالیت در بریتانیا در شش تا 18 ماه آینده است.

اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) توانایی بایننس برای تجارت در بریتانیا را در ماه ژوئن، در بحبوحه سرکوب گسترده نظارتی در صرافی‌های رمزارز، لغو کرد. بایننس یکی از بزرگترین صرافی های رمزارزدر جهان است.

برای تبدیل شدن به یک شرکت دارایی رمزنگاری ثبت شده در بریتانیا، این پلت فرم باید از قوانین پولشویی و تامین مالی تروریسم پیروی کند. برای برآورده کردن این الزامات، ژائو نشان داد که شرکت در حال بررسی راه‌اندازی یک پلترم خاص برای اجرا در بریتانیا است – مشابه زیرمجموعه Binance.US.

ژائو در 4 دسامبر به کوین تلگراف گفت که بایننس قصد دارد برای مجوز FCA درخواست دهد، زیرا از زمان اطلاعیه FCA در ژوئن “تعدادی از کارکنان نظارتی سابق از بریتانیا” و “چند نفر  از افراد رعایت مقررات” را استخدام کرده است.

در ماه اکتبر، این غول مبادلات ارز دیجیتال، رئیس سابق روابط بین‌الملل در اداره خدمات مالی دبی (DFSA) را به عنوان مدیر روابط نظارتی خود برای کمک به تسهیل روابط بهتر با نهادهای نظارتی بین‌المللی استخدام کرد.

ژائو همچنین اشاره کرد که این پلتفرم «به طور کامل دوباره با تنظیم‌کننده‌ها تعامل دارد» و در حال انجام «تعدادی تغییرات اساسی» در «ارائه‌های محصول، فرآیندهای داخلی ، و نحوه کار ما با تنظیم‌کننده‌ها» است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .