آیا صلیب مرگ برای پادشاه رمز ارزها ترسیم میشود!

Another Week, Another Bitcoin Death Cross

0

هفته آینده ، ناقوس مرگ بیت کوین نواخته خواهد شد

تحلیلگران نمودارهای فنی قیمت  “صلیب مرگ” بیت کوین را دوباره بیان میکنند داده حاکی از سقوط قیمت ارز رمزپایه میباشد.

محدودیت ها برای تجزیه و تحلیل بیت کوین در سطح فنی همچنان وجود دارد ، زیرا وقایع گذشته “صلیب مرگ” مقدمه ای برای جهش و تجمع شدید است.

دو هفته پیش ، “تلاقی مرگ” بیت کوین شکل گرفت – وقتی میانگین متحرک 50 روزه آن به زیر میانگین متحرک 200 روزه آن رسید ، شکل گیری نمودارهای قیمتی نشان از یک حرکت نزولی شدید به سمت پایین دارد.

بیت کوین هرگز با پدیده سقوط به زیر مقاومت 30،000 دلار آمریکا روبرونشده بود و به سرعت برگشت و به سختی به 41000 $ رسید.

اما با توجه به تلاش همگانی استانهای چین برای جلوگیری از فعالیتهای استخراج ارزهای رمزپابه شده ، بازارها توسط فروشندگان طغیان کرده و بیت کوین بار دیگر در حال شکل گیری یک “صلیب مرگ” است – آیا خرس ها این بار درست عمل خواهند کرد؟

مشکلی که در شاخص های فنی وجود دارد این است که وقتی نوبت به بازار بی ثبات و سوداگرانه بیت کوین می رسد ، آنها می توانند معامله گران را به سمت اطمینان کاذب در کلاس دارایی های نوپا که چیزی جز عدم قطعیت وجود ندارد ، جلب کنند.

در مارس 2020 ، “صلیب مرگ” بیت کوین هیچ مانعی در برابر تجمع بی وقفه خود ایجاد نکرد ، زیرا سود حاصل از ارز رمزپایه شده معیار ایجاد یک “صلیب طلایی” و یک الگوی بسیار سرسخت بود.

همچنین دلیلی وجود دارد که باور کنیم تشکیل “صلیب مرگ” در این زمان ممکن است لزوماً نزولی نباشد ، با توجه به اینکه میانگین متحرک 200 روزه هنوز در حال افزایش است.

دیروز بیت کوین با اخبار مبنی بر اینکه پکن در حال بستن آخرین روزنه های باقی مانده در معاملات ارزهای رمزپایه شده است ، به شدت افت کرد و مقامات بزرگترین بانک های خود را به جلسه ای فراخواند تا ممنوعیت ارائه خدمات ارز رمزپایه را تکرار کند.

نکته در مورد چین این است که آنچه ممنوع است ، اغلب بیش از هر زمان دیگری مورد نظر است.

یک جمله معروف چینی می گوید: “چین گسترده است و امپراطور بسیار دور است.”

جریان های بزرگی که به سمت سکه های ثابت مانند Tether و USDC پیش می روند ، نشان وجود مقدار زیادی کاتالیزور بازار برای یک افزایش شدید است.

از آنجا که بیت کوین به طور خاص ، و ارزهای رمزپایه شده به طور کلی ، هنوز هم به عنوان یک دارایی خطرناک عنوان می شوند ، هر نوع عدم اطمینان ، در آنچه که یک دارایی محدود نشده و در بخشهای زیادی توسط حدس و گمان و روایت هدایت می شود ، کافی است.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .