آینده ارزدیجیتال و نگرانی ها در مورد سیاست مداران آمریکایی

Scaramucci sees bright future for crypto but 'very worried' about US politicians

0

اسکاراموچی آینده روشنی را برای رمزارزها می بیند اما درباره سیاستمداران آمریکایی «بسیار نگران» است

موچ بیت کوین را «دارایی برای آزادی» نامید، در حالی که به صراحت از خوش‌بینی بلندمدت خود برای صنعت کریپتو و نگرانی در مورد رهبری آمریکا صحبت کرد.

بنیانگذار Skybridge Capital آنتونی اسکاراموچی معتقد است صنعت بلاک چین آینده بسیار روشنی دارد، اما او نگران “رهبری بسیار ضعیف” در سیاست آمریکا است.

اسکاراموچی مدیر سابق ارتباطات در کاخ سفید است و Skybridge Capital صندوق ۷ میلیارد دلاری Skybridge Bitcoin را مدیریت می کند.

او در اجلاس کریپتو بررسی مالی استرالیا که امروز در استرالیا برگزار شد، در مورد وضعیت فعلی و آینده ارزهای دیجیتال و سیاست در ایالات متحده به صراحت صحبت کرد و گفت که اگرچه فناوری بلاک چین “در حال حاضر نامرتب به نظر می رسد”، او آینده درخشانی را برای  این صنعت می بیند.

با این حال، او احساس می‌کند که بزرگترین مانعی که می‌تواند بر سر راه رشد صنعت باشد، سیاستمداران «کاملاً منفور» در میان رهبری آمریکا هستند. اسکاراموچی به اختصار بیان کرد که “ما باید بسیار نگران باشیم” اگر برخی از نامزدهای فعلی رئیس جمهور بعدی شوند.

سناتور کروز یک طرفدار رمزارز است و قانونی را در 30 مارس معرفی کرد که فدرال رزرو را از صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) برای افراد منع می کند.

اسکاراموچی علیرغم نگرانی هایش در مورد سیاستمداران، معتقد است طبقه بندی ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی توسط سرویس درآمد داخلی (IRS) «خاموش کردن آن را در ایالات متحده تقریباً غیرممکن می کند». علاوه بر این، او آخرین فرمان اجرایی پرزیدنت بایدن را «نسبتاً خوشبینانه» می‌بیند.

من پیش‌بینی می‌کنم که بیت‌کوین به طور عادلانه تنظیم می‌شود و سایر ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به طور عادلانه تنظیم می‌شوند.»

اسکاراموچی فضای بلاک چین را با روزهای اولیه اینترنت مقایسه کرد که در آن صفحات وب 30 ثانیه طول می کشید تا بارگذاری شوند.

«فقط تصور کنید که در پنج سال آینده به کجا می‌رسیم، جایی که تقریباً همه در دنیای غرب یک کیف پول هوشمند روی تلفن هوشمند خود خواهند داشت و احتمالاً می‌توانند با هر رستورانی در جهان معامله کنند.»

خوش بینی بلندمدت او به آینده صنعت و قیمت بالای 500000 دلار بیت کوین به دلیل موانع کوتاه مدتی مانند فقدان ETF بیت کوین، “جنبه های ماندگار کووید، اختلالات زنجیره تامین متفاوت” و جنگ در اوکراین

Skybridge تلاش کرد تا یک ETF بیت کوین را راه اندازی کند، اما در ژانویه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) رد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .