آینده بازار NFT ها

NFT market well-positioned to grow 35% into a $13.6B industry by 2027

0

بازار NFT با رشد 35 درصدی به یک صنعت 13.6 میلیارد دلاری تا سال 2027 موقعیت خوبی دارد.

برای پنج سال آینده، گرایش‌های مرتبط با رونق جهانی NFT همچنان بر مشارکت رو به رشد تأثیرگذاران جریان اصلی، جوامع بازی و افزایش تقاضا برای آثار هنری دیجیتال تأثیر می‌گذارد.

با انعکاس علاقه فزاینده به فضای توکن غیر قابل تعویض (NFT) در بین سرمایه گذاران امروزی، تحقیقات جدید پیش بینی می کند که اندازه بازار 3 میلیارد دلاری موجود تا پایان سال 2027 به 13.6 میلیارد دلار خواهد رسید.

برای پنج سال آینده، عوامل کلیدی مرتبط با رونق جهانی NFT همچنان در مشارکت رو به رشد تأثیرگذاران جریان اصلی، جوامع بازی و افزایش تقاضا برای آثار هنری دیجیتال نقش دارند.

به اندازه کافی جالب توجه است، شرکت تحقیقاتی MarketsandMarkets چندین عامل دیگر را پیش بینی می کند که به رشد انفجاری بازار NFT کمک می کند، از جمله موارد استفاده فزاینده آن در مدیریت زنجیره تامین، خرده فروشی و مد.

برخی از کاتالیزورهای دیگر که موقعیت خوبی برای سرعت بخشیدن به رشد بازار NFT دارند، ابتکارات فراسوی رهبران بازار موجود مانند غول رسانه های اجتماعی متا و شخصی سازی NFT ها هستند.

در نوامبر 2021، Cointelegraph از افزایش علاقه سرمایه گذاران آسیا-اقیانوسیه (APAC) گزارش داد، زیرا جستجوهای محلی مرتبط با NFT در گوگل در این منطقه افزایش یافت. MarketsandMarkets نیز به این روند اشاره کرد:

“کشورهای APAC در حال ظهور به سمت پیشرفت‌ها و راه‌اندازی‌های مداوم در بازارهستند تا فرصت‌های برابر در اکوسیستم به سازندگان و خریداران بدهند.”

یکی از عوامل کلیدی که به افزایش جستجوهای NFT در کشورهایی مانند هنگ کنگ، سنگاپور و چین نسبت داده می شود، عدم پذیرش قانونی برای تجارت یا استخراج ارزهای دیجیتال است.

در حال حاضر انتظار می رود بازارهای NFT – پلتفرم هایی که به سرمایه گذاران امکان خرید و فروش NFT ها را می دهند، بیشترین سهم را در رشد اکوسیستم NFT داشته باشند. در حالی که بازیگران موجود مانند OpenSea اکنون این فضا را رهبری می کنند، صرافی های رمزنگاری مانند Coinbase و Binance شروع به ارائه خدمات مشابه برای تبادل NFT در بازار آزاد کرده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .