احتمال نفوذ یک هکر خودی در توئیتر

Yuga Labs co-founder prewarns possible attack, claims Twitter insider involved

0

یکی از بنیانگذاران لابراتوار یوگا پیش از حمله احتمالی هشدار داده است،

گوردون گونر پس از دریافت “اطلاعات معتبر” در مورد حمله احتمالی هشدار داد که یکی از توییتر به دور زدن امنیت حساب های رسانه های اجتماعی کمک می کند.

گوردون گونر، یکی از بنیانگذاران یوگا لبز، پس از دریافت “اطلاعات معتبر” مبنی بر اینکه یک خودی از توییتر به دور زدن امنیت حساب ها کمک می کند، هشداری در مورد حمله احتمالی به حساب های رسانه های اجتماعی آنها در زیر چتر آزمایشگاه یوگا صادر کرد.

آزمایشگاه‌های یوگا، خانه برخی از محبوب‌ترین توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) از جمله Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Otherside، پس از دریافت اطلاعاتی در مورد حمله سازمان‌دهی‌شده به حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود، به طور فعال برای امنیت به توئیتر مراجعه کردند.

بلافاصله پس از هشدار به جامعه، مقامات توییتر به طور فعال نظارت بر فعالیت های حساب ها را علاوه بر تقویت امنیت موجود آغاز کردند. گونر در حین صدور اخطار پیشگیرانه، به سرمایه گذاران اطلاع داد که این شرکت هرگز ضرابخانه های غافلگیرکننده را انجام نخواهد داد – روشی محبوب که مهاجمان برای فریب دادن قربانیان استفاده می کنند.

محبوبیت و تقاضای عمومی پیشنهادات NFT آزمایشگاه‌های یوگا منجر به افزایش ناخواسته کلاهبرداری‌های با موضوع میمون شد. در 5 ژوئن، مهاجمان موفق شدند به گروه‌های BAYC و OtherSide Discord متعلق به Yuga Labs نفوذ کنند و بیش از 145 اتر (ETH) را از بین ببرند.

تحقیقاتی که توسط کارآگاه بلاک چین، OKHotshot انجام شد، نشان داد که این حمله با هک کردن حساب Discord بوریس واگنر، مدیر اجتماعی و اجتماعی در آزمایشگاه یوگا انجام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .