احتمال کاهش مجدد قیمت بیت کوین

Bitcoin price could ‘probe lower’ as volumes dip and macroeconomic issues loom overhead

0

قیمت بیت کوین ممکن است با کاهش حجم و بروز مشکلات کلان اقتصادی، کاهش یابد

قیمت بیت کوین اندکی کمتر از 38000 دلار است، اما تحلیلگران هشدار می دهند که افزایش مشکلات اقتصاد کلان و کمبود خریداران می تواند قیمت را به “سطح پایین تر” بکشاند.

به نظر می رسد فروش بیت کوین در حال توقف است، حتی اگر ایالات متحده تحریم های جدیدی را علیه روسیه در 22 فوریه اعمال کند.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت بیت کوین (BTC) همچنان اندکی زیر 38000 دلار است که برخی از تحلیلگران آن را به عنوان منطقه حمایت و مقاومت قابل توجهی شناسایی کرده اند.

در اینجا نگاهی دقیق تر به آنچه که تحلیلگران در مورد قیمت بیت کوین می گویند و چه سطوحی را در کوتاه مدت باید تحت نظر داشت، مشاهده می کنیم.

خروجی داده‌های زنجیره‌ای، گلس‌نود، نشان میدهد که درصد سود واحدهای تجاری  و تحلیل‌گران به این نتیجه رسیدند که «نسبت موجودیت‌های زنجیره‌ای در سود بین ۶۵.۷۸ تا ۷۶.۷ درصد از شبکه در نوسان است».

“بیش از یک چهارم کل موجودیت های شبکه در حال حاضر در موقعیت هولد هستند”، در حالی که “تقریباً 10.9٪ از شبکه هزینه ای بین 33500 تا 44600 دلار دارد.”

اگر بازار نتواند یک روند صعودی پایدار ایجاد کند، از نظر آماری بیشترین احتمال را دارد که به منبع دیگری برای فشار سمت فروش تبدیل شوند، به خصوص اگر قیمت کمتر از قیمت تمام شده آنها معامله شود.

این تلاقی مقاومت، دلفی دیجیتال را بر آن داشت تا پیشنهاد کند که «45000 دلار مکانی منطقی برای انتظار فعالیت‌های کاهش سود یا کاهش ریسک به دلیل تلاقی مناطق مقاومت و سرعت و بزرگی حرکت از پایین‌ترین سطح اخیر است»، که در واقع به این نتیجه رسید. به این صورت است که قیمت مدت کوتاهی پس از رسیدن به آن سطح دامپینگ شد.

به گفته دلفی دیجیتال، قیمت بیت کوین «در دو هفته گذشته متوقف شده است» و هنوز «هیچ ساختار حمایتی هفتگی یا نقطه میانی محدوده سالانه را پس نگرفته است».

به گفته دلفی دیجیتال

اگر سطح 40000 دلار نتواند حفظ شود، سطح بعدی ساختار بازار در محدوده 38500 دلار است. اگر این سطح را از دست بدهیم، می‌توانید انتظار داشته باشید که پایین‌ترین سطح قبلی، با احتمال مناسبی برای کاهش قیمت، بازبینی شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .