احیای مجدد ترا (Terra)

Terra (LUNA) 2.0 relaunches according to Do Kwon's revival plan

0

Terra (LUNA) 2.0 طبق طرح احیای دوکوان دوباره راه اندازی می شود

شبکه اصلی Terra 2.0 (Phoenix-1) امروز طبق جدول زمانی اولیه تعیین شده توسط توسعه دهندگان Terra فعال شد و شروع به تولید بلوک کرد.

دوکوان، بنیانگذار و مدیر عامل Terraform Labs، راه اندازی مجدد زنجیره جدید Terra، Terra 2.0 را تایید کرد که هدف آن احیای اکوسیستم Terra (LUNA) و TerraUSD (UST) است.

طرح احیای Kwon برای Terra شامل فورک کردن سخت بلاک چین و انتشار مجدد توکن های LUNA برای سرمایه گذاران موجود بر اساس یک عکس فوری قبل از مارپیچ مرگ در بازارهای LUNA و UST است – که عملاً منجر به ضرر غیرقابل جبران برای سرمایه گذاران می شود.

شبکه اصلی Terra 2.0 که Phoenix-1 نام دارد، امروز، 28 می، طبق جدول زمانی اولیه تعیین شده توسط توسعه دهندگان Terra، راه اندازی شد و شروع به تولید بلوک کرد. Kwon همچنین اطلاع داد که سرویس‌های نود عمومی، کیف پول‌ها و کاوشگرها شبکه اصلی را دنبال خواهند کرد تا به زودی پس از آن فعال شوند.

به دنبال طرح پیشنهادی اولیه، که صدور توکن‌های جدید LUNA را به سرمایه‌گذاران فعلی توصیه می‌کرد، دوکوان اظهار داشت که کاربران اکنون باید بتوانند موجودی‌های جدید توکن‌های LUNA را ببینند:

علاوه بر این، سرمایه‌گذارانی که از طریق پروتکل ارتباطی بین بلاک‌چینی (IBC) مهاجرت می‌کنند، باید یک کیف پول ایستگاهی با همان دفتر کل ایجاد کنند و دستورالعمل‌های ارائه شده در هنگام ایجاد کیف پول را دنبال کنند.

دوکوان همچنین پیوند پورتال رسمی را به اشتراک گذاشت که در آن کاربران می توانند موجودی کیف پول Terra خود را مشاهده کنند. همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، صرافی های ارزهای دیجیتال متعددی با کمک به ایردراپ به راه اندازی مجدد Terra پیوسته اند.

بر اساس طرح احیا، کاربرانی که قبلا Terra Luna Classic (LUNC)، TerraUSD Classic (USTC) و Anchor Protocol UST (aUST) داشتند، واجد شرایط دریافت توکن‌های جدید هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .