ارتقاء قراردادهای هوشمند opensea

OpenSea smart contract upgrade to delist inactive NFTs on Ethereum

0

ارتقای قرارداد هوشمند OpenSea برای حذف NFT های غیرفعال در اتریوم

به عنوان بخشی از ارتقای برنامه ریزی شده، همه کاربران OpenSea باید لیست های NFT موجود خود را به یک قرارداد هوشمند جدید منتقل کنند.

OpenSea، یکی از محبوب‌ترین بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، ارتقای قرارداد هوشمند خود را ارائه کرده است، یک اقدام پیشگیرانه برای حذف لیست‌های غیرفعال در این پلتفرم.

به عنوان بخشی از ارتقای برنامه ریزی شده، همه کاربران OpenSea باید فهرست های NFT خود را – که در حال حاضر از طریق بلاک چین اتریوم (ETH) میزبانی می شود – به قرارداد هوشمند جدید منتقل کنند.

طبق اعلام OpenSea، فهرست‌های NFT ایجاد شده قبل از 18 فوریه به‌طور خودکار ظرف یک هفته تا 25 فوریه تا ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی منقضی می‌شوند:

«این ارتقای جدید تضمین می‌کند که فهرست‌های قدیمی و غیرفعال در اتریوم به طور ایمن منقضی می‌شوند و به ما امکان می‌دهد ویژگی‌های ایمنی جدیدی را در آینده ارائه دهیم.»

پس از انتقال موفقیت آمیز، فهرست NFT تاریخ اصلی ارسال را نشان می دهد. با این حال، پس از پایان مهلت، کاربران مجاز خواهند بود NFT های حذف شده را در قرارداد هوشمند جدید مجدداً فهرست کنند.

در طول این مرحله، OpenSea برای انتقال NFT هزینه تراکنش دریافت نمی‌کند، اما قرارداد هوشمند قدیمی مبتنی بر اتریوم را باطل می‌کند و عملاً پیشنهادات قدیمی منقضی می‌شود:

انتقال فهرست NFT یک فرآیند دو مرحله ای است. ابتدا کاربر باید به OpenSea رفته و بر روی گزینه “Migrate listings” کلیک کند.

برای مرحله بعدی، کاربر باید بر روی دکمه “تأیید” که در کنار هر لیست موجود است کلیک کند،

یک اعلان انتقال را تایید می کند و کاربران می توانند لیست را با تاریخ انقضای جدید مشاهده کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .