استراتژی های مشابه سرمایه گذاری بین مدیرعامل بایننس و آقای وارن بافت

Binance CEO Says He and Warren Buffett Use Similar Investment Strategy

0

استراتژی های مشابه سرمایه گذاری  مدیرعامل بایننس و آقای  وارن بافت

 

مدیرعامل صرافی بایننس ” چانگ پنگ ژائو ”  در مصاحبه ایی افزود : او  و آقای ” وارن بافت ”

مدیرعامل شرکت  Berkshire Hathaway   استراتژی سرمایه گذاری یکسانی دارند ، وی گفت که آقای بافت ممکن است دانش یا مهارت های لازم برای ایمن نگه داشتن رمزارزهای خود را نداشته باشد .

مدیرعامل بایننس اخیرا پس از مطالعه کتابی درباره وارن بافت با عنوان  ” وارن بافت : درون ذهن پولساز برتر ” از توانایی های سرمایه گذاری وی تمجید کرد که این کتاب تحلیل کاملی از دانش بافت را ارائه میدهد .

از آقای ژائو  سوال پرسیده شده بود اگر در یک اتاق کنار آقای بافت نشسته بودید چه چیزی میگفتید تا او در زمینه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ترغیب شود   پاسخ داد :

( به نظر من ضروری نیست که همه افراد بر روی رمزارزها سرمایه گذاری کنند ، و من او را در این زمینه متقاعد نخواهم کرد . مادر من زیاد از اینترنت استفاده نمیکند و این موضوع اشکالی هم ندارد . اینترنت چیز بسیار خوبی میباشد و مادر من هم بدون اینترنت مشکلی ندارد . ما در دنیای کاملا آزاد زندگی میکنیم و مجبور نیستیم همه افراد دنیا را متقاعد سازیم تا از رمزارزها استفاده کنند . )

CZ  گفته است که کتابهای زیادی در مورد سرمایه گذاری مطالعه میکند و اخیرا هم کتاب آقای وارن بافت را خوانده است و بنظر وی کتاب بسیار خوبی بوده است . وی افزود  وارن بافت نظریه های سرمایه گذاری بسیار زیادی دارد که در هر زمان میتوان از آنها استفاده کرد و این نظریه ها درباره رمزارزها نیز قابل استفاده هستند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .