استقبال از خدمات کریپتویی شرکت پی پال فراتر از انتظار کاربران ..

PayPal’s Cryptocurrency Offering Blows Past Expectations,

0

استقبال از خدمات  کریپتویی  شرکت پی پال  فراتر از انتظار کاربران ..

دن شولمن (Dan Schulman) ، مدیرعامل PayPal در مصاحبه 25 آوریل ( 5 اردیبهشت ) خود با مجله تایم گفت تقاضا برای استفاده از خدمات ارز دیجیتال که این شرکت به تازگی ارائه داده است به طور قابل توجهی بیش از حد انتظار بوده است :

تقاضا در این زمینه چندین برابر آنچه در ابتدا انتظار داشتیم بوده است و هیجان زیادی در این زمینه وجود دارد .

شولمن ادعا می کند که   PayPal  شش سال است که فضای ارزهای دیجیتال را زیر نظر دارد. با این حال ، این غول پرداخت منتظر ماند ، تا دارایی های دیجیتال بیشتر مورد پذیرش جامعه قرار گیرند.

در ماه اکتبر ( مهرماه )  گذشته ، پی پال امکان خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال را برای کاربران آمریکایی خود فراهم کرد و در اواخر ماه مارس ( اسفندماه ) ، سرویس خدمات پرداخت ارز دیجیتال خود را ارائه داد .

شولمن پیش بینی می کند که طی ده سال آینده تغییرات چشمگیری در سیستم مالی رخ دهد ، که به اعتقاد او خدمات پرداخت امروز را ناکارآمد می کند :

اگر یک چک را نقد کنید ، دریافت پول می تواند سه روز طول بکشد . اگر حواله بین المللی انجام دهید ، گرفتن پول شما می تواند هفت روز طول بکشد.

رئیس  PayPal  پیش بینی می کند که در آینده حداکثر 10 “ superapps ” برای خدمات پرداخت استفاده شوند و پول نقد با ( کاهش چشمگیر )  روبرو می شود .

وی همچنین پیش بینی می کند که در نهایت کارت های بانکی و اعتباری از بین می روند و تلفن های همراه جایگزین آنها می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .