اصلاحات در سیستم تشکیل پرونده مالیاتی آفریقای جنوبی

Tweaks to South African Tax Filing System to Result in Decreased Crypto Arbitrage

0

اصلاحات در سیستم تشکیل پرونده مالیاتی آفریقای جنوبی برای نتیجه گیری در کاهش داوری رمزارزها

 

گزارش ها از آفریقای جنوبی نشان می دهد که مقامات مالیاتی روزنه ای را در سیستم ثبت مالیات آنلاین قرار داده اند که به معامله گران آربیتراژ رمزارز این امکان را می دهد تا تنها با یک تأیید خریدهای متعددی را در سیستم عامل های ارز رمزپایه خارج از کشور انجام دهند. به عنوان یک نتیجه از این تغییرات ، معامله گران آربیتراژ ارز شده در حال حاضر مجبور به استفاده از برنامه جدیدی برای سفارش خود می شوند. علاوه بر این ، این تغییر همچنین معاملات روزانه آربیتراژ را به طور موثر کنار می گذارد.

همانطور که گزارش Moneyweb’s توضیح داده است ، برخی از معامله گران رمزارز آفریقای جنوبی “سود ناشی از اختلاف قیمت دارایی های رمزارز در مبادلات محلی و خارج از کشور” شناخته شده اند. اختلاف قیمت ها در ماه های اخیر بین صفر تا سه درصد بوده است.

با این حال ، طبق این گزارش ، بازرگانان رمزارز آفریقای جنوبی می توانند با استفاده از کمک هزینه سرمایه گذاری خارجی سالانه تقریبا 700،000 دلاری از چنین اختلافاتی استفاده کنند. آنها همچنین می توانند از این اختلاف قیمت ها با استفاده از کمک هزینه اختیاری ویژه (SDA) تقریباً 70،000 دلار در سال سود ببرند. برای بازرگانانی که از کمک هزینه FIA خود استفاده می کنند ، ترخیص مالیات از خدمات درآمد آفریقای جنوبی (SARS) لازم است.

پس از تأیید اولیه ، معامله گران رمزارز می توانند “با ورود به اینترنت و زدن دکمه” fresh pin ” در وب سایت Sars ، تأییدهای بعدی را دریافت کنند. با این حال ، SARS اکنون سیستم پر کردن الکترونیکی خود را به روز کرده است و اکنون “هر بار که دکمه تازه سازی ضربه می زند ، پین بدون تغییر می ماند”

تغییرات تأثیرگذار بر فرکانس معاملات

در همین حال ، گزارش Moneyweb بیشتر نشان می دهد که یک صرافی رمزارز آفریقای جنوبی ، Valr ، قبلاً مشتریان خود را از تغییرات مطلع کرده است. والر گفت:

مفهوم این امر این است که پین ​​های تازه FIA برای اهداف تجارت آربیتراژ به عنوان پین های معتبر پذیرفته نمی شوند و برای انجام معاملات بیشتر آربیتراژ تحت FIA پس از اتمام پین اصلی FIA ، باید یک برنامه کاملاً جدید FIA ساخته شود.

علاوه بر این ، مدیرعامل صرافی ، فرزام احسانی ، به مشتریان هشدار داده شد که اکنون باید “منتظر تأیید هر درخواست FIA قبل از معامله باشند”. با این حال ، Jon Ovadia ، مدیر عامل Ovex ، یک کارگزار ارز رمزپایه شده ، نیز نقل شده است که ترس از تغییر در سیستم پرونده الکترونیکی را تحت تأثیر قرار می دهد. او گفت:

ما هرگز از سیستم تمدید خودکار پین استفاده نکردیم زیرا می دانیم sars این سیستم را دوست ندارد [حتی اگر آن را در دسترس عموم قرار داده باشد]

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .