اضافه شدن NFT ها به اینستاگرام

Instagram is adding NFTs soon says Mark Zuckerberg

0

به گفته مارک زاکربرگ ، اینستاگرام به زودی  NFT ها  را اضافه میکند

 

مدیر عامل متا گفت : ( ما در حال کار بر روی آوردن NFT ها به اینستاگرام در کوتاه مدت هستیم.)

مارک زاکربرگ ، ( مدیرعامل متا ) فاش کرده است که اپلیکیشن اشتراک‌گذاری ویدیو و عکس اینستاگرام ، در حال آماده شدن برای اضافه کردن توکن‌های غیرقابل تعویض یا همان  NFT  به پلتفرم خود میباشد .

زاکربرگ در یک حضور در کنفرانس  South by Southwest  در آستین ، تگزاس  گفت : ” ما در حال کار بر روی آوردن NFT ها به اینستاگرام در کوتاه مدت هستیم.”

این بنیانگذار فیس بوک جزئیاتی در مورد زمان اجرا ارائه نکرد.

کیسی نیوتن ، نویسنده خبرنامه  Platformer ، از کنفرانس توییت کرد که زاکربرگ همچنین گفته است که امیدوارست در ماه‌های آینده ، کاربران اینستاگرام بتوانند  NFT‌ های خود را در این پلتفرم بکار برند .

در   #SXSW ، مارک زاکربرگ فقط گفت که  ” امیدوارم ”  در ماه های آینده بتوانید NFT ها را در اینستاگرام بکار گیرید.

متا بلافاصله به  Cointelegraph  در مورد اینکه عملکرد  NFT  چه زمانی فعال می شود پاسخ نداد.

اکتبر گذشته ، متا نام خود را از فیس بوک تغییر داد تا روی پروژه های مرتبط با متاورس خود تمرکز کند . گزارش های این شرکت از سه ماهه آخر سال  2021  برای اولین بار جزئیات مالی کسب و کار تحقیق و توسعه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده خود ، Reality Labs  را نشان داد که زیان بیش از 10 میلیارد دلار را نشان می دهد .

این اولین تلاش متا برای یک پروژه مرتبط با رمزارز نیست. در سال  2019 ، این شرکت برنامه‌های خود را برای ایجاد ” Libra ” که بعدا به ”  Diem ” تغییرنام داد ، یک استیبل کوین ثابت با دلار آمریکا اعلام کرد که به دلیل عدم تأیید نظارتی و مخالفت‌های جامعه، سقوط کرد . این پروژه توسط  Silvergate Capital خریداری شد ، اگرچه برخی از کارمندان سابق متا اکنون به دنبال احیای استیبل کوین منبع باز از طریق ایجاد شبکه ای برای خود هستند.

شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی به دنبال تصمیم معروف توییتر برای اضافه کردن پشتیبانی از تصاویر پروفایل  NFT در ماه ژانویه ، به دنبال پیاده‌سازی ارزهای دیجیتال و NFT در پلتفرم‌های خود هستند . Reddit  آواتارهای  NFT  را از مجموعه خود پیاده‌سازی کرد و سایت بزرگسال  OnlyFans  تصاویر نمایه NFT  را در دسامبر 2020 فعال کرد.

این تنها غول های رسانه های اجتماعی نیستند که به دنبال انجام اقداماتی هستند که کریپتو ارائه می دهد . شرکت‌های مالی سنتی علاقه خود را به این فضا نشان می‌دهند ، شرکت بزرگ کارت اعتباری ، امریکن اکسپرس ، به گسترش آن در Metaverse بر اساس پرونده‌های علامت تجاری اشاره می‌کند.

درخواست‌های اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده در این هفته نشان داد که  American Express  آماده ارائه خدمات بانکداری مجازی و تبادل ، خدمات ارزهای دیجیتال و امکان استفاده از کارت‌های اعتباری خود در بازار  NFT  است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .