اضافه شدن Polygon و AVAX در شرکت مدیریت سرمایه گذاری VanEck

VanEck Adds Polygon and Avalanche to its ETN Offerings

0

 اضافه شدن دو رمزارز  Polygon  و  AVAX    در شرکت سرمایه گذاری جهانی  VanEcvk

 

با افزودن  Polygon  و Avalanche ، پیشنهادات ارز دیجیتال شرکت  VanEck   اکنون از هفت اوراق قابل معامله در بورس تشکیل یافته است.

مدیریت سرمایه‌گذاری جهانی VanEck    پیشنهادات ارزهای دیجیتال خود را با افزودن دو اوراق جدید مبادله‌شده در ( ETN )  که عملکرد  Avalanche  و Polygon  را ردیابی میکنند ، گسترش داد. این شرکت قبلاً چنین محصولاتی را روی بیتکوین ، اتریوم ،  پولکادات ، سولانا و ترون عرضه کرده است .

شرکت مدیریت سرمایه گذاری جهانی  VanEck   این خبر را در پست اخیر خود در توییتر ابلاغ کرد . که در نتیجه ، سرمایه‌گذاران می‌توانند بدون نیاز به خرید مستقیم دارایی‌های دیجیتال ، با Polygon (Matic)  و  Avalanche (AVAX)  در ارتباط باشند.

اوراق قابل معامله در بورس ، قرار گرفتن در معرض مستقیم دارایی دیجیتال را فراهم می کند که  100٪  توسط Polygon  پشتیبانی میشود ، و در یک کیف پول سرد  ” محافظ ارزهای دیجیتال با بیمه کریپتو ”  ذخیره می شود .

VPOL  همچنین مانند یک ETF  در مکان های معاملاتی تنظیم شده قابل معامله میباشد . که با این حال ، این شرکت آن را به دلیل  ” سرعت های سریع و مشخصات سخت افزاری منحصر به فرد ” توصیف میکند .

Polygon  و Avalanche  به بیتکوین ، اتریوم ، پولکادات ، سولانا و ترون پیوستند زیرا شرکت  VanEck  قبلاً  ETN‌  ها را در این دارایی‌های دیجیتال نیز اضافه کرده بود .

راه‌اندازی محصولات قابل مبادله ارزهای دیجیتال توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری در ماه‌های گذشته محبوبیت فزاینده‌ای پیدا کرده است . چند روز پیش ، شرکت خدمات مالی مستقر در سوئیس – 21Shares –   بیتکوین  و  ETN های اتریوم را در نزدک استکهلم لیست کرد .

متعاقباً ، رئیس کمیسیون ( گری گنسلر )- اظهار داشت که یک  ETF  با پشتوانه آتی برای سرمایه گذاران ایمن تر خواهد بود ، و به همین دلیل است که تاکنون فقط به چنین وجوهاتی در ایالات متحده آمریکا  چراغ سبز نشان داده اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .