اظهارات برادر ایلان ماسک در خصوص w3

Elon Musk's Brother Claims Web3 Could Unlock $100 Billion Per Year for This Segment

0

برادر ایلان ماسک ادعا می کند که Web3 می تواند 100 میلیارد دلار در سال برای این بخش کمک کند

کیمبال ماسک، عضو هیئت مدیره شرکت تسلا و اسپیس ایکس، مطمئن است که اخلاق و شیوه های Web3 می تواند در امور بشردوستانه مفید باشد.

“100,000,000,000 دلار در سال فقط در آمریکا”

کیمبال ماسک در توییتر به اشتراک گذاشت که اجرای Web3 در امور بشردوستانه می‌تواند سرمایه‌های دوازده رقمی را برای بخش بشردوستانه فراهم کند.

استفاده از Web3 برای غیرمتمرکز کردن امور بشردوستانه این پتانسیل را دارد که 100 میلیارد دلار در سال، فقط در آمریکا، صرف بوروکراسی شود.

این مبلغ چشمگیر را می توان فقط در ایالات متحده به حجم پول در این حوزه اضافه کرد، چه رسد به سایر کشورها. آوردن ابزارهای غیرمتمرکز به خیریه می تواند به میزان قابل توجهی کارایی منابع را ارتقا دهد.

یعنی ابزارهای Web3 عناصر غیر ضروری بوروکراسی را از این حوزه پرطرفدار حذف می کنند.

مخاطبان توییتر آقای ماسک با اظهارات او موافق بودند، در حالی که برخی از مفسران اضافه کردند که ابزار Web3 می تواند – نه تنها بوروکراسی  بلکه بروکراسی  را هم از کمک های بشردوستانه حذف کند.

در سال 2021، بسیاری از ابتکارات خیریه به نحوی از ابزار Web3 استفاده می کنند. به طور معمول، بنیادهای خیریه بزرگ، ارزهای دیجیتال رایج را به عنوان ابزار پرداخت اضافه می کنند.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، پروژه DeFi Munch یک پلتفرم هدفمند برای مجموعه خیریه The Giving Block ایجاد کرد که دارای 200 موسسه غیرانتفاعی است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .