اعتبار دولت هند به استارت آپ های Web2 & Web3

Indian state government to accredit Web2 and Web3 blockchain startups

0

اعتبار دادن دولت هند به استارت آپ های  Web2  &  Web3

 

دولت ایالتی هند به استارت آپ های بلاک چین Web2 و Web3 اعتبار می دهد .

 

Telangana  برنامه شتاب دهنده  بلاکچین   با همکاری CoinSwitch Kuber   و  Lumos Labs  راه اندازی خواهد شد .

دولت ایالتی تلانگانا  از راه اندازی برنامه شتاب دهنده بلاکچین هند برای تقویت استارت آپ های  Web2 & Web3   و توسعه دهندگان بلاکچین در مراحل اولیه با هدف حل چالش های دنیای واقعی خبر داد . این برنامه با مشارکت صرافی رمزارز  یونیکورن ، کوین سوئیچ کوبر  و  آزمایشگاه لوموس ، یک شرکت مدیریت نوآوری فناوری ، راه اندازی خواهد کرد.

در گفتگو با  Cointelegraph ، راما دوی لانکا ، مدیر فناوری نوظهور و افسر وظیفه ( OSD ) ، بخش  ITE & C   دولت تلانگانا ، قصد این ایالت را برای پذیرش پروژه های بلاکچین در موارد استفاده چندگانه بررسی کرد که برخی از موارد استفاده که دولت قبلاً در بلاکچین به صورت آزمایشی اجرا کرده است عبارتند از :

– T-Chits  ، زنجیره تامین ، رای گیری الکترونیکی ( پلتفرم رای گیری دیجیتال ساخته شده با استفاده از بلاکچین و هوش مصنوعی ) و موارد دیگر …

طبق اعلام رسمی ، طرح شتاب دهنده بلاکچین چهار ماهه دولت ایالتی برای استارت‌آپ‌های Web2 و Web3 و توسعه‌دهندگان بلاکچین در مراحل اولیه باز خواهد بود . این برنامه به دنبال راه حل های مبتنی بر بلاکچین برای مشکلات دنیای واقعی در زمینه های مختلف تجاری ، از جمله فین تک ، سرگرمی ، پایداری ، زیرساخت و ابزار ، کشاورزی ، تدارکات و مراقبت های بهداشتی است . دولت تلانگانا به ارائه چارچوب قانونی لازم برای فعال کردن و ارتقای رشد بلاک چین کمک خواهد کرد.

گزارش اخیر حاکی از آن است که دولت هند ممنوعیتی را برای ارزهای دیجیتال اعمال نخواهد کرد. به گزارش رسانه هندی  NDTV  ، یادداشتی از جلسه کابینه مربوط به لایحه کریپتو به یک مقررات آتی اشاره دارد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد ، خبرنگار محلی سونیل پرابهو گفت : این یادداشت حاوی پیشنهادهایی برای تنظیم ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی های رمزنگاری شده است و هیئت بورس و اوراق بهادار هند بر مقررات صرافی های رمزنگاری محلی نظارت دارد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .