اعطای ده میلیونی توکن 1inch

1inch Foundation plans to distribute 10M tokens to compensate for gas costs

0

توکن   1inch   ده میلیون واحد از  ارز خود را به کاربرانش تخصیص خواهد داد

 

بنیاد  1inch   در نظر دارد ۱۰ میلیون توکن  1inch   را به کاربران اهدا کند . این برنامه از تاریخ  ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) آغاز خواهد شد.

به نقل از کوین‌تلگراف ، بنیاد  1inch   در بیانیه‌ای روز سه‌شنبه اعلام کرد ۱۰ میلیون توکن  1inch   را بین کاربران خود  توزیع ‌کند . این برنامه به منظور جبران کارمزد گس کاربرانی است که توکن‌های خود را در این شبکه سپرده‌گذاری می‌کنند . این بنیاد در صدد آن است تا از زمان اولین معامله در یک ماه معین تا زمان توزیع توکن  1inch    برای کاربرانی که در این بازه در شبکه سپرده‌گذاری می‌کنند توکن  1inch   صادر کند.

در حال حاضر ، قیمت توکن  1inch    طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۵ درصد رشد داشته و به  ۲.۱۹  دلار رسیده است .

این موضوع بدان معنا است که بنیاد  1inch   بیش از ۲۱ میلیون دلار از توکن‌های خود را توزیع خواهد کرد . هرچند ، تنها کاربرانی که حداقل  ۱۰۰,۰۰۰ توکن در آن سپرده‌گذاری می‌کنند می‌توانند بازپرداخت کارمزد گس خود دریافت کنند .

در این طرح بیان شده است برای بازپرداخت  ۲۵٪  از کارمزدهای تراکنش‌هایی که از گزینه  Fast gas price    استفاده کنند و درصد لغزش قیمت آنها  ( slipping tolerance )  بیشتر از ۱٪ باشد داشتن حداقل ۱۰۰ توکن  ضروری است.

طبق گفته این بنیاد ، طرح بازپرداخت کارمزدهای گس به کاربران واجد شرایط تا زمان توزیع کامل ۱۰ میلیون توکن  ادامه می‌یابد. بنیاد 1inch  بیان کرده است ایده اصلی این طرح از جانب اعضای جامعه و از طریق فروم حاکمیت شبکه   1inch ارائه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .