اعلام شدن تاریخ هارد فورک ADA

Cardano smart contract announcement

0

اعلام شدن تاریخ   هارد فورک  ADA

 تاریخ پیاده‌سازی هارد فورک آلونزو در شبکه اصلی کاردانو اعلام شد. همچنین قیمت رمز ارز  ADA  با انتشار این خبر به بیش از 2  دلار صعود کرده است.

تیم هریسون ، مدیر بازاریابی و ارتباطات   IOHK  اعلام کرد کاردانو قصد دارد در  12 سپتامبر  2021 ، هارد فورک آلونزو را در شبکه اصلی پیاده‌سازی کند . این به‌روز رسانی مورد انتظار به کاربران اجازه می‌دهد قراردادهای هوشمند را در بزرگترین بلاکچین اثبات سهام اجرا کنند.

نایجل همسلی ، از مدیران کاردانو ادعا کرد که تیم مهندسی و تیم آزمایش این پروژه سخت مشغول کار هستند و به سرعت به سوی رویداد هاردفورک کامبینیتور ( Combinator )  حرکت می‌کنند. همزمان ، شرکای بسیاری در حال کار بر روی برنامه‌های غیرمتمرکز ( DApp )  خود هستند که با استفاده از زبان برنامه‌نویسی پلوتوس نوشته شده‌اند.

هارد فورک شبکه آزمایشی کاردانو در تاریخ یک سپتامبر اجرا می‌شود و به تیم امکان می‌دهد که نحوه اجرایی شدن کل این بسته را در محیط تولید رصد کنند. به گفته همسلی این آخرین تکه پازل پیش از استقرار هارد فورک آلونزو است.

با رسیدن به قیمت  2.19 دلاری ، قیمت ADA  به بالاترین میزان خود از  18 می‌ رسیده است که شروع این روند از زمان تغییر سیاست‌های چین در قبال استخراج رمزارزها آغاز شده است. این صعود قیمتی با به‌روزرسانی‌های فناوری، بخصوص قراردادهای هوشمند در بستر کاردانو همراه شد که به‌عقیده تریدر محبوب لارک دیویس، یک کاتالیزور صعودی محسوب می‌شود . او با پیش‌بینی سود چندصد درصدی برای این شبکه پس از فعالسازی قراردادهای هوشند، خاطرنشان کرد 6 برابر شدن قیمت ADA می‌تواند باعث شود تا ارزش بازار کاردانو معادل اتریوم گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .