افتتاح فروشگاه فیزیکی متاورس در سانفرانسیسکو

Meta will open physical metaverse-themed store in San Francisco

0

افتتاح فروشگاه فیزیکی متاورس در  سانفرانسیسکو

 

این فروشگاه که در شرکت  Burlingame ، کالیفرنیا واقع خواهد شد ، دارای یک صفحه نمایش منحنی  LED  دیوار به دیوار خواهد بود که آنچه کاربران با استفاده از هدست های متا  VR  می بینند را نمایش میدهد .

شرکت مادر فیسبوک، غول رسانه‌های اجتماعی ( متا ) یک فروشگاه خرده‌فروشی در شبه‌جزیره سانفرانسیسکو افتتاح خواهد کرد که سخت‌افزاری برای فضای واقعیت مجازی ارائه میدهد .

در روز دوشنبه ، متا  اعلام کرد که یک فروشگاه خرده‌فروشی را در  9  می  در برلینگیم ، کالیفرنیا با هدف ارائه دموهای تعاملی برای محصولات سخت‌افزاری این شرکت ، از جمله هدست‌های واقعیت مجازی ، نمایشگرهای ارتباطی ویدئویی و عینک‌های هوشمند افتتاح می‌کند . این فروشگاه که در پردیس متا قرار دارد – دفتر مرکزی آن در منلو پارک است – دارای یک صفحه نمایش منحنی  LED  دیوار به دیوار است که آنچه کاربران با استفاده از هدست های متا می بینند را نشان میدهد .

مارتین گیلیارد ، مدیر فروشگاه ، گفت :

« فروشگاه متا به مردم کمک می‌کند تا این ارتباط را برقرار کرده تا بدانند چگونه محصولات ما می‌توانند دروازه‌ای برای  متاورس  در آینده باشند ».

ما متاورس را در فروشگاه خود نمی‌فروشیم ، اما امیدواریم مردم با آگاهی کمی بیشتر در مورد اینکه چگونه محصولات ما به اتصال آنها کمک می‌کند ، وارد شوند و بیرون بیایند .

 

فیس‌بوک در اکتبر  2021  به متا تغییر نام داد و در آن زمان گفت که تمرکزش فراتر از رسانه‌های اجتماعی است و بعداً چشم‌انداز  Metaverse خود را برای اتصال تجربیات اجتماعی آنلاین و دنیای فیزیکی اعلام کرد. اگرچه تقریباً 2.9 میلیارد کاربر فیس‌بوک از زمان تأسیس این شرکت در سال 2004  فرصت ورود به فروشگاه‌های خرده‌فروشی شرکت را نداشته‌اند.

با این حال ، در حوزه  Metaverse ، بسیاری از شرکت‌ها در حال یافتن ویژگی‌های مجازی هستند و غول الکترونیکی سامسونگ در ماه ژانویه یک فروشگاه متاورس را در دنیای مبتنی بر بلاکچین  Decentraland راه‌اندازی کرد . گزارش ها همچنین حاکی از آن است که خرده فروشان بزرگی مانند  Walmart  نیز ممکن است در حال آماده شدن برای رفتن به دنیای  Meta  باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .