داده ها حاکی از افزایش بازار فن توکن ها نسبت به ماه ژوِِئن است

Fan token market cap surged over 60% since June: Data

0

 داده ها نشان از این دارد که ارزش بازار  فن توکن ها بیش از 60 درصد از  ماه ژوئن افزایش یافته است:

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت: تمام  فن توکن ها در سراسر Socios و اکوسیستم فن توکن Chiliz تاکنون به قیمت 250 میلیون دلار فروخته شده است.

ارزش بازار فن توکن در سال جاری رشد داشته است و از ماه ژوئن حدود 157 میلیون دلار از نظر ارزش کل بازار افزایش یافته است.

بر اساس داده های وب سایت اصلی فن مارکت کپ، ارزش بازار تمام توکن های فن در زمان نگارش این مقاله کمی بیش از 417 میلیون دلار تخمین زده می شود. همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، این تقریباً 60.4٪ بیشتر از ارزش کلی 260 میلیون دلاری ثبت شده در اواسط ژوئن 2021 است.

حجم معاملات روزانه بازار فن توکن در زمان انتشار به 270.2 میلیون دلار می رسد.

بر اساس FanTokenStats، برخی از ارزشمندترین توکن‌های هوادار شامل پاری سن ژرمن (PSG) و منچستر سیتی (CITY) هستند که توسط ارائه‌دهنده اصلی فن توکن سوسیوس و بر اساس زیرساخت بلاک چین Chiliz صادر شده‌اند. در حالی که ارزش بازار PSG کمی بیش از 49 میلیون دلار است، ارزش بازار CITY 38 میلیون دلار است.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، همچنین یک بازیکن بزرگ فن توکن است و پلتفرم فن توکن خود را در اکتبر 2021 راه اندازی کرد. فن توکن لازیو (LAZIO) که روی پلتفرم راه اندازی توکن بایننس اجرا می شود، یکی از بزرگترین توکن های فن طبق گزارش FanTokenStats، ارزش بازار تقریباً 51 میلیون دلار است.

الکساندر دریفوس، بنیانگذار و مدیر عامل Socios و Chiliz به کوین تلگراف گفت که تمام فن توکن ها در سراسر Socios و اکوسیستم فن توکن Chiliz تا کنون به قیمت 250 میلیون دلار فروخته شده است. او پیش بینی کرد که اندازه بازار توکن های فن و توکن های اجتماعی در پنج سال آینده به 10 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت.

توکن‌های حامیان نوعی ارز دیجیتال هستند که به دارندگان امکان دسترسی به تعدادی امتیاز عضویت مرتبط با طرفداران از جمله رأی‌گیری در مورد تصمیمات باشگاه، طرح‌های کالا، جوایز و همچنین سایر تجربیات تعامل طرفداران در باشگاه‌های ورزشی و کلوپ‌های طرفداران موسیقی را می‌دهند.

دریفوس تأکید کرد که فن توکن‌ها ارزهای دیجیتال نیستند، بلکه دارایی‌های دیجیتالی هستند: «شما نمی‌توانید توکن‌های طرفداران را برای خرید چیزی خرج کنید، می‌توانید برای بهره‌مندی از مزایای طرفداران، توکن‌های فن داشته باشید.» او همچنان خاطرنشان کرد که موارد استفاده از فن توکن ها برای طرفداران و معامله گران متفاوت است. دریفوس گفت: «هواداران نگه خواهند داشت، زیرا معامله گران خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .