افزایش بلاکچین های ( کاردانو و پولکادات ) از نظر میزان دارایی استیک شده ..

Cardano and Polkadot extend staked capitalization dominance

0

افزایش  بلاکچین های  ( کاردانو  و  پولکادات ) از نظر میزان دارایی استیک شده ..

در حالی که سهام‌گذاری در شبکه‌های ( کاردانو و پولکادات )در حال افزایش است و سلطه این دو بلاکچین از لحاظ میزان دارایی استیک شده گسترش پیدا کرده  ، میزان سرمایه استیک شده در شبکه ( تزوس ) به شدت سقوط کرده است .

طبق داده های وبسایت  تحلیلی    StakingRewards   بلاکچین کاردانو با بیش از    26.4 میلیارد دلار  ADA  برای تامین شبکه امنیت آن در صدر جدول قرار دارد . این مقدار   73 درصد از میزان کل  ADA  در گردش است . طبق برآوردهای این سایت سهام گذاران کاردانو سالانه حدود  7.22 درصد  پاداش دریافت میکنند .

در حال حاضر کاردانو و پولکادات  7.9 درصد از   620  میلیارد دلار دارایی قفل شده برای سهام گذاری در سرتاسر فضای ارزهای دیجیتال را تشکیل میدهند.

شبکه سولانا هم اکنون با ۹.۴ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده در سهام‌گذاری این شبکه ، از اتریوم 2  پیشی گرفته و به جایگاه سوم رسیده است. سولاناهای استیک شده در  عرضه از چرخش جدا می‌شوند، و به همین دلیل است حجم میزان سهام‌گذاری شده شبکه سولانا از ارزش بازار  ۸ میلیارد دلاری آن بیشتر نشان داده می‌شود. سهام‌گذاران SOL   سالانه ۱۱٪ سود دریافت می‌کنند.

تزوس که زمانی پادشاه استیکینگ نام گذاری شده بود به جایگاه یازدهم سقوط کرده است. بر اساس آمار سایت  Coingecko  از لحاظ ارزش کلی بازار، ارز دیجیتال XTZ    در جایگاه ۳۳ام قرار گرفت و اتریوم ۲  با ۸.۲ میلیارد دلار  ETH قفل شده در این شبکه در جایگاه چهارم قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .