افزایش تراکنش ها و کارمزدهای شبکه بیت کوین علیرغم کاهش قیمت

Bitcoin network transactions and fees surge amid investor de-risking

0

تراکنش ها و کارمزدهای شبکه بیت کوین در بحبوحه کاهش ریسک سرمایه گذاران افزایش می یابد

طبق آخرین گزارش گلس‌نود، سرمایه‌گذاران فوراً بیت‌کوین را به صرافی‌ها می‌فرستند تا ریسک سبد خود را کاهش دهند یا از موقعیت‌های حاشیه با وثیقه بیشتر محافظت کنند.

تعداد تراکنش‌ها در شبکه بیت‌کوین در هفته گذشته افزایش یافته است، که شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Glassnode پیشنهاد می‌کند که به دلیل ریسک‌زدایی سرمایه‌گذاران، تراکنش‌های فوری هستند.

هفته گذشته هجوم ناگهانی 42800 تراکنش به بیت کوین (BTC) رسید. تحلیلگر ارشد گلس‌نود می‌گوید که این تراکنش‌ها احتمالاً «فوری» هستند، زیرا هزینه‌های زیادی برای هر تراکنش پرداخت می‌شود. میانگین کارمزد هفته گذشته به 2.72 دلار افزایش یافت که حدود 15 درصد بیشتر از میانگین معمولی با توجه به bitinfocharts، یک ردیاب داده روی زنجیره است. این یافته‌ها در گزارش هفته‌ای هفته‌ای Glassnode در ۹ می گزارش شد.

ممپول در شبکه بلاک چین جایی است که تراکنش ها قبل از تایید در یک بلوک ارسال می شوند. هر چه کارمزد پرداختی برای یک تراکنش بیشتر باشد، احتمال انتخاب آن از دیگران بیشتر است.

گلس‌نود نوشت که سرمایه‌گذاران احتمالاً برای اولویت دادن به پیشنهادات خود برای کاهش ریسک پرتفوی خود یا اضافه کردن وثیقه به موقعیت‌های حاشیه خود، کارمزدهای بالاتر از حد متوسط را پرداخت می‌کنند، زیرا قیمت BTC طی هفت روز گذشته 19 درصد کاهش یافته است. فقط بیش از 15 درصد از کارمزدهای پرداخت شده برای تراکنش‌های زنجیره‌ای با نرخ‌های سپرده ارزی مرتبط است و این در ماه می 2021 در دوره دیگری از فروش سنگین بیشتر بود.

جریان ورودی بیت کوین به صرافی ها در بیشتر سال 2022 از جریان های ورودی پیشی گرفت، با این حال این وضعیت هفته گذشته تغییر کرد زیرا بیش از 50 میلیون دلار بیشتر از جریان های خروجی بود. گلس‌نود گفت که کل حجم مربوط به مبادلات تنها در اکتبر و نوامبر گذشته پیشی گرفت و با اوج بازار صعودی 2017 در اواخر دسامبر و اوایل ژانویه 2018 مطابقت داشت.

Glassnode همچنین خاطرنشان کرد که انباشت بیت کوین از اواسط آوریل روند پایینی داشته است. «میگوها» که کمتر از یک بیت کوین را در اختیار دارند، در هفته گذشته بزرگ‌ترین انباشته‌کننده کیف پول‌ها تا نهنگ‌ها بودند، اما حتی قدرت انباشتگی آن‌ها در مقایسه با ماه‌های گذشته امسال ضعیف بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .