افزایش تعداد دارندگان بیت کوین در سالهای اخیر

Non-zero BTC addresses hit all-time high of 40 million

0

آدرس های  کمتر ازیک بیت کوین  به بالاترین حد خود یعنی 40 میلیون رسید

شبکه عرضه  بیت کوین همچنان به پذیرش قوی ادامه می دهد زیرا اکنون آدرس های بیشتری با تراز بیت کوین مثبت نسبت به قبل وجود دارد.

آمارهای زنجیره‌ای تا ماه فوریه نشان می‌دهد که احساسات مثبت برای بیت‌کوین وجود دارد، زیرا آدرس‌هایی با موجودی کم بیت‌کوین به بالاترین حد خود رسیده‌اند.

علاوه بر این، کیف پول هایی که دارای مانده بیت کوین مثبت هستند به طور فزاینده ای بیت کوین های خود را نگه می دارند. بر اساس داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode، مقدار عرضه در گردش بیت‌کوین آخرین بار بین سه تا پنج سال برابر و به بالاترین حد خود در چهار سال اخیر یعنی کمی بیش از 2.8 میلیون بیت کوین رسید.

تعداد آدرس‌های با کمترین تعداد بیت کوین تا اواسط سال 2021 در سال‌های 2019 و 2020 افزایش شدیدی داشت، زمانی که به نظر می‌رسید رشد حدود 35 میلیون آدرس بود. با این حال، رشد این متریک از ابتدای سال 2022 افزایش یافته است و طبق گفته گلس‌نود، ATH جدید به 40,276,163 رسیده است.

افزایش ناگهانی عرضه بیت کوین که آخرین بار سه تا پنج سال پیش فعال بود، مصادف با اوج آخرین بازار صعودی افزایش یافته در ابتدای سال 2018 است.

در میان آدرس‌هایی که موجودی بیت کوین دارند، Glassnode گزارش داد که 817445 مورد از آنها حداقل یک بیت کوین کامل دارند که بالاترین میزان در 10 ماه گذشته در 28 فوریه است.

داده های شبکه حاکی از عرضه  بیت کوین با چندین معیار قابل توجه در ماه گذشته ارائه کرده است. FSInsight در 9 فوریه گزارش داد که 75 درصد از عرضه BTC در گردش نقدینگی ندارد زیرا برای مدت طولانی جابجا نشده است. گزارش شرکت تحقیقات مالی وضعیت را در بازار، آماده انفجار نشان میدهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .