افزایش تقاضای دامنه های 4 رقمی

4-digit ENS domains spike in demand this week and continue soaring

0

دامنه های 4 رقمی ENS در این هفته تقاضای خود را افزایش دادند و همچنان به رشد خود ادامه می دهند

کاربران اتریوم که برای خرید نام‌های کمیاب سه و چهار رقمی عجله دارند، فعالیت‌های فروش بازار NFT را هدایت می‌کنند.

از آنجایی که Ethereum Name Service یا ENS، 10000 دامنه .eth چهار رقمی از 0000 تا 9999 را منتشر کرد، مجموعه توکن غیرقابل تعویض، سر و صدایی در بین سرمایه گذاران NFT، دلالان و علاقه مندان به راه انداخت. پس از فروخته شدن 10000 نام ENS در یک روز، تعداد افرادی که برای نام های ENS ثبت نام کردند و این نام های رقمی را در بازارهای ثانویه خریداری کردند، به طور قابل توجهی بر حجم معاملات بازار تأثیر گذاشته است.

بر اساس داشبورد Dune Analytics برای ENS، افزایش فروش در 21 آوریل آغاز شد و تعداد eth. ثبت نام از 2721 به 21188 تا 28 آوریل افزایش یافته است. در هفت روزه گذشته، حجم معاملات دامنه های ENS در OpenSea با 3333 درصد افزایش به 2613 ETH یا 7.3 میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله رسیده است. در 48 ساعت گذشته بیشترین معاملات ENS NFT در بازار ثانویه با گران ترین دامنه تا کنون، “008.eth”، با 20 ETH یا 56125 دلار در 29 آوریل به فروش رسیده است.

هر نام وب ENS یک NFT است که مانند هر توکن غیرقابل تعویض دیگری ضرب شده و فروخته می شود. این دامنه‌های غیرمتمرکز که به .eth ختم می‌شوند می‌توانند مانند آدرس‌های کیف پول اتریوم، هش‌های رمزنگاری‌شده و نشانی‌های وب سایت عمل کنند. از آنجایی که برنامه‌های غیرمتمرکز، کیف پول‌ها، صرافی‌ها و بازارها به طور فزاینده‌ای از نام‌های کاربری NFT، چه از ENS و چه از رقبایی مانند Unstoppable Domains پشتیبانی می‌کنند، کاربران Web3 ارزشی را پذیرفته‌اند که می‌توان آن را به هویت دیجیتال گره زد.

دارندگانی که نام های ENS را از 0-9999 به دست آورده اند، یک کانال انحصاری Discord به نام 10kClub تشکیل داده اند. در زمان نگارش این مقاله، نزدیک به 4000 دارنده ENS به این باشگاه اجتماعی پیوسته بودند. اعضا حتی یک ریفرین ایجاد کردند که به طور مداوم در طول چت Discord پست می شد و می گفت: “من شماره های خود هستم و شماره های من من هستم.” طبق صفحه توییتر 10kClub، هیچ نقشه راهی وجود ندارد.

در نتیجه، وب سایت app.ens.domains در هفته گذشته از کار افتاده است و کاربران را به صفحه خطای 404 هدایت می کند زیرا وب سایت در سرور یافت نمی شود. در 29 آوریل، تیم ENS چندین بار توییت کرد که در حال کار برای حل این مشکل هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .