افزایش دارایی های رمزارز شرکت های ریسک پذیر

Crypto venture capital firms see surging assets under management

0

شرکت‌های سرمایه‌گذاری ریسک پذیر شاهد افزایش دارایی‌های تحت مدیریت هستند

بایگانی‌ها حجم عظیمی از دارایی‌هایی را که صندوق‌های سرمایه‌گذاری ریسک پذیر مدیریت می‌کنند، نشان می‌دهد، وجوه رمزنگاری Andreessen Horowitz (a16z) نیز حدود 9 میلیارد دلار ارزش دارد.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری ریسک پذیر (VC) که بر پروژه‌های Web3 و کسب‌وکارهای رمزنگاری متمرکز شده‌اند، با تزریق سرمایه بیشتر به بخش، میلیاردها دلار دارایی تحت مدیریت جمع‌آوری می‌کنند.

دارایی های تحت مدیریت شرکت سرمایه گذاری Web3 و رمزنگاری Paradigm اخیراً فاش شده است. بایگانی‌ها نشان می‌دهند که این شرکت 13.2 میلیارد دلار دارایی دارد که رشد 343 درصدی را در مقایسه با 2.98 میلیارد دلاری گزارش شده در پرونده در دسامبر 2020 نشان می‌دهد.

پرونده ها توسط روزنامه نگار تجاری اریک نیوکامر بررسی شد. او در حال نوشتن برای خبرنامه خود، به برنامه های اخیر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای برخی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ریسک پذیر در بخش Web3 و ارزهای دیجیتال استناد کرده است.

برای ثبت نام به عنوان “مشاور سرمایه گذاری”، این شرکت ها باید دارایی های نظارتی خود را تحت مدیریت در SEC افشا کنند.

این برنامه ها همچنین نشان دادند که وجوه ارز دیجیتال Andreessen Horowitz (a16z) در مجموع حدود 9 میلیارد دلار است. به طور کلی، کل دارایی های تحت مدیریت آن برای همه سرمایه گذاری ها به بیش از 54.6 میلیارد دلار رسید.

Sequoia Capital و Tiger Global نیز اعداد بزرگی را به ترتیب با 85.5 میلیارد دلار و 124.7 میلیارد دلار منتشر کردند که تایگر شاهد افزایش 58 درصدی نسبت به 79.1 میلیارد دلار در پرونده های خود نسبت به سال گذشته بود.

این یافته ها پس از گزارش اخیر مبنی بر سرازیر شدن پول سرمایه گذاری خطرپذیر به ارزهای دیجیتال به دست آمده است. در سال 2021، 25.2 میلیارد دلار سرمایه گذاری به ارزش 25.2 میلیارد دلار به استارت آپ های بلاک چین اختصاص یافت که 713 درصد افزایش نسبت به 3.1 میلیارد دلار در سال 2020 نشان می دهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .