افزایش سختی شبکه بیت کوین

Bitcoin network difficulty reaches all-time high as miners pursue 2M BTC

0

سختی شبکه بیت کوین به بالاترین حد خود می رسد زیرا ماینرها 2 میلیون بیت کوین را استخراج کردن

نرخ هش ریت بیت کوین در طول یکسال به دلیل افزایش  ATH جدید برای سختی شبکه BTC، یک نقطه قوت محسوب میشود.

درست زمانی که ماینرهای بیت کوین (BTC) به انتشار نوزدهمین میلیونمین بیت کوین در گردش در روز جمعه کمک کردند، مشکل ماینینگ شبکه بیت کوین با رسیدن به بالاترین سطح تاریخ 28.587 تریلیون متقابل شد.

بر اساس داده‌های Blockchain.com، سختی شبکه بیت‌کوین با قدرت محاسباتی مورد نیاز برای استخراج بلاک‌های BTC مرتبط است، که در حال حاضر به نرخ هش تخمینی ۲۰۱.۸۴ اگزاهش در ثانیه (EH/s) نیاز دارد.

با حمایت از افزایش سختی شبکه، نرخ هش بیت کوین در طول  یکسال نقطه قوت خود را حفظ کرد در حالی که در 13 فوریه به بالاترین سطح تاریخی خود 248.11 EH/s رسید.

نرخ هش بالاتر، انعطاف پذیری در برابر حملات را تضمین می کند، که فرآیند معکوس کردن تراکنش های بیت کوین از طریق بلاک چین با کمک به حداقل 51 درصد از نرخ هش بیت کوین است.

در 4 مارس، تقریبا یک ماه قبل از رسیدن به بالاترین حد خود، دشواری شبکه BTC کاهش جزئی را از 27.96 تریلیون به 27.55 تریلیون تجربه کرد که در نهایت تا 30 مارس به 27.45 تریلیون کاهش یافت. قبل از آن، انعطاف پذیری شبکه بیت کوین از جولای 2021 به طور مداوم رشد کرد.

با وجود تنها 2 میلیون بیت کوین برای استخراج به عنوان پاداش و هجوم ماینرهای بیت کوین از سراسر جهان، انتظار می رود شبکه BTC به طور فزاینده ای قوی تر شود زیرا از جامعه پر رونق پشتیبانی می کند. تخمین زده می شود که 2 میلیون بیت کوین باقی مانده (از مجموع 21 میلیون بیت کوین) در نهایت به دلیل عواملی از جمله نصف شدن، تقریباً تا سال 2140 استخراج خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .