افزایش سرمایه گذاری در شرکت های رمزارز

Big Investors Are Pushing up Valuations of Crypto Firms

0

سرمایه گذاران بزرگ در حال افزایش ارزش شرکت های رمزارز هستند

شرکت های سرمایه گذاری پرریسک و سرمایه گذاران بزرگ قیمت استارتاپ های رمزارز را افزایش می دهند. شرکت های سرمایه گذاری  بومی و کوچک توسط شرکت های بزرگ سرمایه گذاری پرریسک ، صندوق های سرمایه گذاری خصوصی و حتی برخی صندوق های بازنشستگی تحت نظر هستند.

 

شرکت های VC قیمت های استارتاپ های رمزارز را افزایش می دهند

به گفته هنری ارسلانیان ، رهبر کریپتو در شرکت حرفه ای حسابداری و خدمات مالی PWC ، که به عنوان Pricewaterhousecooper نیز شناخته می شود ، شرکت های ارز رمزپایه شده به دلیل ورود سرمایه گذاران بزرگ به این منطقه ، ارزش بالایی دارند.

 

ارسلانیان توضیح داد:

فرض کنید آنها در حال بررسی یک معامله هستند و معتقدند ارزش آن 10 میلیون دلار است ، و شما مشاهده می کنید که VC های بزرگ وارد شده و پیشنهاد قیمت بالاتری را ارائه می دهند. این امر در شرکتهای اولیه بسیار زیاد اتفاق می افتد ، مثلاً 5 تا 20 میلیون دلار-قیمتها در حال افزایش هستند.

بر اساس گزارش State of Crypto M&A 2021 ، اگرچه فعالیت معاملات در سال 2020 تنها 10 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است ، ارزش کل معاملات دو برابر شده و به 1.7 میلیارد دلار رسیده است. این امر در درجه اول به دلیل تعداد اندکی از خریدهای بزرگ در فضای مبادله ارزهای رمزپایه شده بود ، از جمله خرید 400 میلیون دلاری Coinmarketcap توسط Binance و معامله FTX-Blockfolio به مبلغ 125 میلیون دلار. این روند در سال جاری نیز ادامه پیدا کرد و Galaxy Digital با قیمت 1.2 میلیارد دلار Bitgo را خرید.

در ماه جولای ، ارزش FTX مبادله مشتقه پس از جمع آوری 900 میلیون دلار از سرمایه گذاران به 18 میلیارد دلار افزایش یافت. علاوه بر این ، پلت فرم دارایی دیجیتال Fireblocks  310 میلیون دلار جمع آوری کرد تا به ارزش 2 میلیارد دلار برسد.

ارسلانیان توضیح داد که در قیمت گذاری استارتاپ های ارزهای دیجیتال چالش هایی وجود دارد. آنها شامل نحوه تخفیف برای ریسک مقررات در چنین صنعت نوپایی و نحوه ارزیابی ارزش مشاغل هستند. همچنین مسئله عدم شرکت برای سرمایه گذاری وجود دارد زیرا اکثر شرکت ها در حوزه رمزارز هنوز کوچک هستند و هنوز به خوبی توسعه نیافته اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .