افزایش سهم بلاکچین و متاورس در نمایشگاه Consumer Electronics

Blockchain and the Metaverse make inroads at Consumer Electronics Show

0

Blockchain و Metaverse در نمایشگاه Consumer Electronics بیشترین سهم را بخود اختصاص دادند

سامسونگ پیشرفت‌های خود را در فناوری Metaverse در رابطه با تلویزیون‌ها و تلفن‌های هوشمند به نمایش می‌گذارد و چندین شرکت دیگر ادغام‌های زنجیره بلوکی، NFT و رمزارز را با Metaverse به نمایش می‌گذارند.

فناوری بلاک چین، متاورس و NFT قرار است در رویداد Consumer Electronics Show (CES) این هفته در لاس وگاس سر و صدا ایجاد به پا کنند.

CES رویدادی سالانه است که نمایشگاه‌هایی از آخرین پیشرفت‌های فناوری و سخنرانی‌های کلیدی غول‌هایی مانند ال‌جی، سامسونگ، آمازون، انویدیا و سونی برگزار می‌کند.

نوآوری تحرک

رویداد امسال بین 5 تا 7 ژانویه برگزار می‌شود و میزبان بیش از 2200 غرفه‌دار خواهد بود و شرکت‌های رمزارز و NFT  بعلاوه سازندگان گجت‌های چندساله و تولیدکنندگان تلویزیون.

از نظر بخش بلاک چین، غرفه دارانی که در دسته ارزهای دیجیتال گروه بندی می شوند شامل مشتقات و صرافی NFT FTX، پلتفرم NFT Blockparty و توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار NFT Atomic Form هستند.

در سخنرانی‌های اصلی رویداد، چهره‌های رمزارز شامل کلارا تسائو، مدیر موسس Filecoin، توشار ندکامی، مدیر رشد و محصول شبکه سلسیوس، فریار شیرزاد، مدیر ارشد سیاست‌گذاری Coinbase و اریک کالدرون، بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت Art Blocks، حضور خواهند داشت.

«آیا استیبل کوین ها واقعاً پایدار هستند؟ چگونه بانک‌های سنتی از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کنند؟ آیا شرکت من باید پرداخت های رمزنگاری شده را بپذیرد؟ پیش‌نمایش پنل رمزگشایی چه می‌گوید: ما با کارشناسان برتر امروزی به سوالات بزرگ پاسخ می‌دهیم. این مجموعه شامل Nadkami، Tsao، مدیر عامل Transform Ventures، Michael Terpin و مدیر اجرایی Blockchain Association، کریستین اسمیت است.

به گفته سازمان‌دهنده کنفرانس انجمن فناوری مصرف‌کننده، چندین برند برتر از مکان‌های خود در این رویداد برای کاوش و ترویج پیشرفت‌های فناوری Metaverse مانند «سخت‌افزار، نرم‌افزار، و بلاک چین و رمزارز» استفاده خواهند کرد.

برایان کومیسکی، مدیر ارشد اطلاعات صنعت CTA، در صحبت با برنامه های سامسونگ برای CES – سازنده اخیراً با اعلام پلت فرم NFT برای تلویزیون های هوشمند جدید خود، ابتکارات بلاک چین خود را افزایش داده است.

ما واقعاً به سامسونگ نگاه خواهیم کرد. پیشرفت‌های گوشی‌های هوشمند در نمایشگاه، برای تماشای سخت‌افزار Metaverse  عرضه خواهد شد. و حتی تلویزیون‌ها قرار است کارهایی را که می‌توانند برای متاورس انجام دهند را به نمایش بگذارند.»

او افزود: «آنها واقعاً در تلاش هستند تا هاب یک مرحله ای برای اقتصادها و فناوری های مختلف مبتنی بر اینترنت باشند.

Comiskey هنگام صحبت در مورد علاقه شرکت های ، روند صعودی را در مورد ارزهای دیجیتال، فناوری بلاک چین و NFT ها بیان کرد و آنها را “تکامل آینده پرداخت ها و آنچه تجارت به نظر می رسد” که در کنار Metaverse توسعه خواهد یافت راعنوان کرد.

او می‌گوید: «من فکر می‌کنم NFTها و ارزهای دیجیتال واقعاً فرصتی برای بلاک چین برای محبوبیت بیشتر در بین مصرف‌کنندگان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .