افزایش قیمت NFT ها در روزهای رکود مارکت

Nonfungible tokens soar even as Bitcoin price drops

0

افزایش قیمت توکن های  NFT  در روزهای رکود بازار

توکن های  NFT  حتی با کاهش قیمت بیتکوین باز هم افزایش داشته اند .

امروز بازار گسترده رمزارزها به دنبال چیزی برای تحریک حرکت رو به بالا بود ، زیرا قیمت بیت کوین به زیر  ۳۲۳۰۰ دلار کاهش یافت و آلت کوین ها نیز ۲ تا ۵ درصد زیان داشتند.

داده های   Cointelegraph Markets Pro  و  TradingView  نشان می دهد که سه ارز برتر در ۲۴ ساعت گذشته  Audius      (AUDIO)   ، Axie Infinity (AXS)    و  Small Love Potion (SLP) بودند.

موارد استفاده چند وجهی و کاربردهای توکن های  NFT  همچنان یک منبع قدرت برای بخش NFT ها محسوب می شوند . اساساً به این دلیل که از طریق گیم پلی، فروش موسیقی و فروش آثار هنری، درهای مختلفی را برای منابع درآمد باز می کنند .

 Audius  ، هنرمندان و کاربران جدید را جذب می کند

بر اساس داده های   Cointelegraph Markets Pro، از چند روز گذشته پس از مراجعه کاربران جدید و گروههای موسیقی معروف مانند  Wheezer  به پروتکل پخش غیر متمرکز موسیقی ، ارزش AUDIO   در حال افزایش است.

کاربران از فرصت های درآمدزایی  Axie Infinity   استفاده می کنند
Axie Infinity (AXS)   یکی از قوی ترین توکن ها در ماه ژوئیه (تیر) بوده است ، زیرا کاربران از مناطق فقیرنشین اقتصادی از بازی تجارت و مبارزه مبتنی بر بلاکچین برای فرصت های درآمدی که ارائه می دهد ، استقبال می کنند.

معجون کوچک عشق با لیست شدن در صرافی جدید رشد می کند
سومین ارز برتر در روز   Small Love Potion، توکنی است که بخشی از اکوسیستم  Axie Infinity   محسوب می شود و در روند تولید   Axies، موجودات مبتنی بر توکن ، که دنیای Axie Infinity را پر می کنند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .