افزایش نرخ هش ریت بیتکوین

Bitcoin network hash rate explodes to a new all-time high

0

نرخ هش ریت  بیتکوین  افزایش یافت

نرخ هش ریت شبکه بیتکوین  31.69%  –

از   188.40  EH / s   به  248.11 EH / s –     فقط در یک روز افزایش یافت و مقاومت بیشتری در برابر حملات به شبکه بیت کوین تضمین کرد .

شبکه بیت کوین تا تاریخ  12 فوریه 2022 ، بالاترین نرخ هش 248.11  میلیون  TH/s  را به ثبت رسانده است که اکوسیستم غیرمتمرکز را از طریق شبکه رو به رشدی از ماینرهای جهانی  BTC  ایمن میکند .

نرخ هش ریت با قدرت محاسباتی مورد نیاز تجهیزات کامپیوتری ماینر برای تایید تراکنش مرتبط است. افزایش اخیر در نرخ هش ریت شبکه  BTC  با بازدارندگی عوامل ضعیف از تایید تراکنش های تقلبی ، امنیت بیشتر را در برابر حملات تضمین میکند .

همانطور که در تصویر بالا مشهود است ، نرخ هش شبکه تنها در یک روز  31.69 % – از   188.40 EH/s  به  248.11 EH/s –  افزایش یافت. علاوه بر این، سطح نرخ هش شبکه بیت کوین در سال گذشته  54.33  درصد افزایش یافته است.

پیش از این ، ممنوعیت کلی استخراج و تجارت کریپتو توسط چین به نگرانی‌هایی در مورد امنیت شبکه بیت‌کوین منجر شد ، زیرا این کشور آسیایی تا ژوئن  2021  به  34.25  درصد از کل نرخ هش استخراج بیت‌کوین کمک میکرد.

در حالیکه ماینرها در نهایت به دیگر کشورهای دوستدار رمزارزی پناه می‌برند ، شبکه بیت‌کوین شاهد بهبود شدیدی بود – در نهایت از بالاترین رکوردهای قبلی پیشی گرفت.

در حال حاضر ، ماینرهای مقیم ایالات متحده از نظر نرخ هش جهانی شبکه بیت کوین ، 35.4%  بیشترین سهم را دارند.

تجزیه و تحلیل اخیر  Cointelegraph  در ژانویه به این نتیجه رسید که بازیگران صنعت معتقدند که نرخ هش بیتکوین  به رشد خود ادامه خواهد داد . علیرغم وحشت سرمایه گذاران ناشی از ترن هوایی قیمت  BTC ، کارشناسان صنعت خاطرنشان کردند که شبکه این رمزارز  به طور قابل توجهی قوی تر از همیشه شده است.

مایکل لویت ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل  Core Scientific ، به کوین تلگراف گفت که او کاملاً پیش بینی میکند که نرخ هش جهانی  BTC  با سرعتی تهاجمی به رشد خود ادامه دهد . با این حال، او اشاره کرد که این رشد به حرکت رو به جلو قیمت بیتکوین  و موفقیت زیرساخت های در حال ساخت بستگی دارد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .