افزایش چشمگیر حجم معاملات در صرافی ها همزمان با اصلاح گسترده در بازار رمزارزها …

DEX volumes continue to surge even as Bitcoin and altcoins correct

0

افزایش چشمگیر حجم معاملات در صرافی ها همزمان با اصلاح گسترده در بازار رمزارزها …

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط   The Block، حجم معاملات ثبت شده در صرافی های ارزهای رمزارز شده در ماه آوریل ( فروردین و اردیبهشت ) به رکورد   ) 1.3  تریلیون دلار )  رسیده است.

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، این رقم، رکورد معاملات ثبت شده در صرافی های قانونی در ماه فوریه ( بهمن  99)  را تحت الشعاع قرار می دهد . افزون بر این ، این سومین ماه متوالی است که حجم معاملات صرافی ها از مرز  1 تریلیون دلار  فراتر رفته است.

یکی از توضیحات احتمالی افزایش فعالیت در صرافی های غیر متمرکز در هفته های اخیر را می توان در مقایسه نمودارهای حجم معاملات با نمودار قیمت بیت کوین (BTC) یافت که همبستگی احتمالی بین افت قیمت      BTC    و افزایش فعالیت معاملات را نشان می دهد.

همانطور که قیمت بیت کوین از 6 آوریل تا 8 آوریل  (17  تا  19 فروردین ) کاهش یافت، حجم معاملات در صرافی ها شروع به افزایش کرد و روز 7 آوریل ( 18 فروردین ) به اوج خود رسید.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، حجم روزانه در صرافی های غیرمتمرکز روز 22 آوریل (2 اردیبهشت) به بالاترین سطح خود در هفته های اخیر رسید زیرا بیت کوین و بازار بزرگ ارزهای رمزارز شده رکود قابل توجهی را تجربه کردند به طوری که کل سرمایه بازار کریپتو بیش از 324 میلیون دلار سقوط کرد.

رویدادهای مهم بازار در این ماه ، ثبت بالاترین قیمت تاریخ بیت کوین و همچنین رکورد جدید یک روزه لیکوئید شدن قراردادهای آتی رمزارزها پس از افت بازار در روزهای پایانی هفته گذشته میباشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .