اقداماتی علیه صرافی کوین بیس

Coinbase is facing class action suits over unstable stablecoins GYEN, TerraUSD

0

کوین‌بیس برای استیبل‌کوین‌های ناپایدار GYEN، TerraUSD با اقدامات گروهی مواجه است

صرافی ارزهای دیجیتال متهم است که از جمله موارد دیگر، پس از اینکه کاربران مبالغ هنگفتی را در نتیجه از بین بردن استیبل کوین‌ها از دست داده‌اند، در انجام بررسی‌های لازم انجام نشده است.

روز پنجشنبه یک شکایت دسته جمعی علیه کوین بیس مطرح شد که مدعی شد پلتفرم معاملاتی در فهرست استیبل کوین TerraUSD سهل انگاری کرده و ادعا می کند که ارتباط مالی خود با Terraform Labs را فاش نکرده است. این دومین کت و شلوار کلاسیک است که در برابر کوین بیس برجسته می شود. ماه گذشته شکایتی در رابطه با پاکسازی GYEN در ماه نوامبر تشکیل شد.

شکایت روز پنجشنبه مدعی است که کوین‌بیس به دلیل عدم انجام بررسی‌های لازم در آزمایشگاه‌های Terraform قبل از اینکه TerraUSD را فهرست کند و ریسک TerraUSD را به‌عنوان یک استیبل کوین الگوریتمی نادرست معرفی کرده است، سهل انگاری کرده است. این پرونده اطلاعات مربوط به استیبل کوین های ارائه شده توسط پلتفرم های معاملاتی Robinhood، Gemini و Kraken را با Coinbase مقایسه می کند و به این نتیجه می رسد که “به جای افشای ماهیت TerraUSD به عنوان غیر وثیقه، کنترل شده توسط یک الگوریتم و بسیار پرخطر، Coinbase آن را به عنوان یک چیز دیگر معرفی کرد. استیبل کوین.”

این شکایت همچنین ادعا می‌کند که Coinbase Ventures، بازوی سرمایه‌گذاری این شرکت، یکی از بزرگ‌ترین حامیان Terraform Labs بوده است و این انگیزه دیگری برای شرکت بود تا نوسانات TerraUSD را فاش نکند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .