انتخاب شرکت EY

EY selects Polygon to scale its enterprise blockchain products on Ethereum

0

EY (Polygon) را برای مقیاس بندی محصولات بلاک چین سازمانی خود در Ethereum انتخاب می کند

EY محصولات بلاک چین خود را با Polygon ادغام می کند تا هزینه ها و ازدحام زیاد مربوط به انجام عملیات در شبکه اصلی اتریوم را برای مشتریان سازمانی خود کاهش دهد.

روز دوشنبه اعلام شد ، خدمات اصلی بلاک چین EY از جمله EY OpsChain و EY Blockchain Analyzer با Polygon ادغام می شوند و به این ترتیب امکان انجام معاملات از طریق سایدچین به اتریوم وجود دارد.

EY تأکید کرد که مشتریان سازمانی خود به افزایش توان تراکنش با هزینه های قابل پیش بینی و زمان تسویه با استفاده از Polygon دسترسی خواهند داشت.

این شرکت همچنین فاش کرد که با Polygon همکاری می کند تا زنجیره های جمع آوری مجوز خصوصی و خوش بینانه را ارائه دهد. Rollups یک راه حل مقیاس بندی لایه دوم است که امنیت و کارایی بیشتری را در مقایسه با تراکنش روی شبکه اصلی اتریوم فراهم می کند. پل برودی ، رهبر بلاک چین EY ، اظهار داشت:

Ernst & Young (EY) ، یکی از مشاوره های چند ملیتی “چهار بزرگ” ، راه حل های بلاک چین خود را به Polygon متصل می کند تا محدودیت های مقیاس پذیری شبکه اصلی اتریوم را کاهش دهد.

“کار با Polygon مجموعه های قدرتمندی را برای تیم های EY برای مقیاس گذاری معاملات برای مشتریان فراهم می کند و نقشه راه سریعتری برای ادغام در شبکه عمومی اتریوم ارائه می دهد.”

Sandeep Nailwal ، بنیانگذار Polygon ، EY را برای تعهد خود به اکوسیستم اتریوم و استانداردهای فناوری باز تحسین کرد.

در حالی که EY همچنان به تکرار پروتکل لایه دوم خود برای اثبات دانش صفر ادامه می دهد ، این شرکت همچنین در راه اندازی پروتکل منبع باز در مارس 2020 کمک کرد.

تقاضا برای راه حل های مقیاس گذاری اتریوم در ماه های اخیر در میان هزینه های پیوسته بالای مربوط به انجام عملیات در شبکه اصلی افزایش یافته است. به این ترتیب ، ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه Polygon از تقریبا 1 میلیارد دلار در ابتدای آوریل به 8.5 میلیارد دلار امروز رسیده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .