اولین استیبل کوین 10 میلیارد دلاری

Terra’s UST Becomes First Decentralized Stablecoin To Surpass $10B Market Cap

0

Terra’s UST   اولین استیبل کوین  10 میلیارد دلاری

 

به جرات میتوان گفت که  DeFi  اخیراً در حال رونق است – و استیبل کوین  UST Terra  به سرعت بعنوان یک بازیکن قدرتمند در  DeFi  ظاهر شده است و در میان دریایی از توکن های متمرکز مانند  USDT  تتر  و  USDC Circle  خودنمایی میکند .

DeFi  با تمام وجود  UST  را پذیرفته است و ادغام های پروتکل های جدید سریعتر از آنچه که اکثر آنها میتوانند ادامه دهند ظاهر می شوند و باعث می شود  UST  از رقیب غیرمتمرکز  DAI  پیشی بگیرد.

بیایید نگاهی به رشد اخیر  Terra  و  UST   بیندازیم ، و آنچه را که می‌توانیم از استیبل کوین و اکوسیستم گسترده‌تر Terra Luna   انتظار داشته باشیم بررسی کنیم .

اول از همه ، UST  از طرف دارندگان استیبل کوین معمولی که می خواهند پتانسیل بازدهی خود را به حداکثر برسانند و در عین حال ریسک پلتفرم را متعادل کنند ، کشش قابل توجهی را به دست آورده است . پروتکل انکر  Terra  به عنوان ابزاری عمل کرده است که بسیاری در ماه‌های اخیر دقیقاً به آن روی آورده‌اند .  Anchor بازدهی ثابت  19.5  درصدی را در  UST  ارائه کرده است، در حالی که پلتفرم‌های  CeFi  مانند سلسیوس یا بلاک‌فای در نرخ‌های استیبل کوین تهاجمی کمتری نشان می‌دهند .

البته، نمی‌توانیم  Astroport ،  یک بازارساز خودکار زمینی را که در مراحل اولیه قرار دارد ، کنار بگذاریم – اما در حال حاضر بیش از 1 میلیارد دلار جریان سرمایه داشته است. این پیشرفت ها باعث شده است که توکن پلتفرم بومی Terra ، LUNA ، به بالاترین حد خود برسد . LUNA  با هر UST  ضرب شده به ارزش 1  دلار متحمل سوزاندن می شود ، که منجر به کاهش تورم می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد حرکت سرسام آور  Astroport  و LUNA    گزارش هفته گذشته  NewsBTC  را دقیقاً در همین مورد بررسی کنید . در مجموع ، اگر  Q4 2021  نشانه ای باشد ، برای دارندگان  LUNA ، ژنراتورهای بازده  UST  و ناظران Terra Luna به طور یکسانی وجود دارد که با رفتن به سال  2022  هیجان زده شوند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .