اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی

KB Bank to launch South Korea’s first crypto investment fund

0

اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی

( بانک KB )  اولین صندوق سرمایه گذاری کریپتو در کره جنوبی را راه اندازی میکند .

این صندوق سرمایه‌گذاری ، اولین صندوقی است که توسط یک بانک در کشور ارائه  و انتظار میرود شامل یک نوع شاخص ارز دیجیتال و  ETF  باشد.

( بانک کوکمین ) در حال آماده سازی برای تبدیل شدن به اولین بانک در کره جنوبی است که محصولات سرمایه گذاری کریپتو  را به سرمایه گذاران خرد ارائه میدهد.

KB  در  21  فوریه اعلام کرد که کمیته آماده سازی مدیریت دارایی دیجیتال را برای تعیین قابلیت ها و استراتژی در مورد دارایی های دیجیتال و صندوق های سرمایه گذاری هوش مصنوعی تشکیل داده است. این بانک انتظار دارد صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در مبادلات رمزارزها ،  ETF ها و محصولات آتی را راه اندازی کند . این کمیته همچنین مسائل مربوط به ریسک و انطباق برای صندوق های سرمایه گذاری را ارزیابی خواهد کرد.

این برنامه ها توسط  ( هونگگان کیم )، رئیس بخش مدیریت کوانت  KB  در انتشار رسمی بانک تایید شد . وی گفت :  ما یک صندوق سرمایه گذاری مجازی با موضوع دارایی و غیره  راه اندازی خواهیم کرد و قصد داریم نشریات دوره ای را نیز منتشر کنیم.

بر اساس پلتفرم تحقیقاتی  MacroTrends ، گروه مالی  KB ، بزرگترین گروه مالی کره جنوبی  از نظر سود خالص ، تا سپتامبر  2021 حدود  520  میلیارد دلار کل دارایی داشته است.

برنامه‌های فعلی این بانک راه‌اندازی یک صندوق شاخص سرمایه‌گذاری در رمزارز میباشد که از مدیر سرمایه‌گذاری برون‌سپاری شده استفاده میکند تا تضمین‌هایی برای سرمایه‌گذاری‌های اصلی ارائه دهند .

در راه اندازی یک صندوق سرمایه گذاری جدید برای مشتریان خود ، KB  به بازاری پاسخ میدهد که به طور فزاینده ای پذیرای سرمایه گذاری های رمزارز  و رمزارزهای غیرقابل تعویض یا همان  NFT  شده است. رقیب نزدیک ، Shinhan Bank ،  بخش کاملی از برنامه بانکداری تلفن همراه خود را برای کمک به مشتریان در مدیریت مجموعه  NFT  خود در  Klaytn ، بلاکچین پیشرو کشور ، اختصاص داده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .