اولین مجموعه NFT برای eBay

eBay drops first NFT collection to non-crypto mainstream buyers

0

eBay اولین مجموعه NFT را در اختیار خریداران اصلی غیر رمزنگاری قرار می دهد

لین دای، مدیر عامل OneOf گفت: “نیازی نیست برای خرید، فروش و جمع آوری NFTها متخصص رمزنگاری باشید. OneOf و eBay فناوری متحول کننده Web3 را به 100 میلیون مصرف کننده انبوه غیر رمزنگاری شده بعدی می آورند.”

غول تجارت الکترونیک eBay اولین قطره NFT خود را رسماً راه اندازی کرد، با مجموعه ای از کلکسیون های توکن سازی شده با حضور وین گرتسکی، افسانه لیگ ملی هاکی (NHL) در تاریخ 23 می.

مجموعه NFT نسخه های متحرک گرتسکی را به تصویر می کشد که از روی جلد مجله Sports Illustrated الهام گرفته شده است. آن‌ها در چهار ردیف مختلف نادر از جمله سبز با 299 نسخه در هر توکن، طلایی در 199، پلاتین با 99 و الماس با 15 عرضه می‌شوند.

این مجموعه در حال حاضر در بازار eBay برای فروش است، با این حال، نسخه محدود الماس، پلاتین و طبقات طلا به ارزش هر عدد 1500، 100 و 25 دلار قبلا فروخته شده است.

طبق اعلام eBay، این مجموعه با مشارکت پلتفرم NFT متمرکز بر محیط زیست OneOf ساخته شده است که از چندین “بلاک چین کارآمد انرژی” برای ارائه مجموعه های NFT پایدار پشتیبانی می کند.

eBay در ابتدا فهرست‌های NFT را در اواسط سال 2021 فعال کرد، اما فناوری بلاک چین را برای پشتیبانی از فروش در بازار خود ادغام نکرد. از نظر این افت رسمی، به کاربران یک لینک بازخرید از طریق پیام‌رسانی پلتفرم یا ایمیل ارسال می‌شود تا NFT خود را خارج از پلتفرم دریافت کنند.

NFTها بر روی پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم Polygon ساخته شده‌اند و می‌توان آن‌ها را برای تجارت ثانویه در OneOf قرار داد.

تجارت ثانویه برای NFT ها در OneOf تاکنون بسیار کم بوده است، با این حال، تنها سه کاربر توکن های پلاتینیومی را با قیمت پایه 199 دلار فهرست کرده اند، در حالی که یک کاربر یک NFT سطح طلایی را با قیمت 69 دلار فهرست کرده است.

معاون کلکسیونی، الکترونیک و Home Dawn Block eBay در اظهار نظر در مورد این کاهش، اظهار داشت که فناوری NFT در حال «انقلاب در فضای کلکسیونی» است و تأکید کرد که این شرکت به دنبال ارائه NFT به کلکسیونرهای اصلی در سراسر جهان است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .