باربارا کورکوران ، کارآفرین املاک و مستغلات ، دیدگاه خود در مورد ارز رمزپایه شده و بیت کوین را در مصاحبه این هفته با TMZ در حالی که در میدان اتحادیه ها در شهر نیویورک بود به اشتراک گذاشت.

8 hours ago 10110 Shark Tank’s Barbara Corcoran Advocates Getting Rich by Investing in Real Estate, Not Cryptocurrencies

0

باربارا کورکوران ، کارآفرین املاک و مستغلات ، دیدگاه خود در مورد ارز رمزپایه شده و بیت کوین را در مصاحبه این هفته با  TMZ  در حالی که در میدان اتحادیه ها  در شهر نیویورک بود  به اشتراک گذاشت.

 

کورکوران سرمایه گذار آمریکایی است که به ساخت امپراطوری میلیارد دلاری املاک و مستغلات فقط با وام  1000 دلاری مشهور است. او همچنین ستاره نمایش معروف تلویزیونی  ABC ” تنک شارک ” و نویسنده کتاب پرفروش ” قصه های کوسه : من چگونه  1000 دلار  را به یک تجارت میلیارد دلاری تبدیل کردم ” است.

در ابتدا ، از او سوال شد که آیا  اکنون کاملا از ”    Cryptocurrency” عصبانی است؟ ستاره تنک شارک  بلافاصله پاسخ داد ، ” البته “.با توجه به اینکه وی یک سرمایه گذار در مدارس قدیمی است ، از کورکوران سوال شد که آیا فکر می کند سرمایه گذاران باید همین الان وارد ارزهای رمزپایه شده شوند؟” من بسیاری از افراد باهوش تجاری را می شناسم که به آن امیدوار شده اند و می خواهند در مسیر آنها  باشم. من هر دارایی اضافه ام را در املاک و مستغلات می گذارم. این یک راه آهسته برای ثروتمند شدن است “،  در همین حال ، ستاره های همکار او در ( تنک شارک )  ، ( کوین اولر  )  و  ( مارک کوبان  ) ، ارزهای رمزپایه شده  را پذیرفته اند. O’Leary   سه درصد از سهام خود را در بیت کوین و اتریوم  قرار داده است ، و همچنین به دنبال سرمایه گذاری در شرکت هایی است که بیت کوین ” شفاف ” تولید می کنند. اوایل ، او میگفت  که ” سکه های خون از چین ” را خریداری نخواهد کرد.کوبایی در ماه مارس گفت بیت کوین از طلا بهتر است. تیم NBA وی ، دالاس ماوریکس ، ارز رمزپایه شده  dogecoin   را برای بلیط و فروش کالا را پذیرفته است. او سبدی از بیت کوین ، اتریوم و ارزهای رمزپایه دیگر دارد و در شرکت های  رمزارزها سرمایه گذاری کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .