چرخه سالم بازار خرسی

Market cleansing bear cycles are healthy say industry experts

0

کارشناسان معتقد به چرخه بازار سالم خرسی هستند

تحلیلگران می گویند که نباید از بازار خرسی کریپتو ترسید زیرا فرصت های بالقوه بیشتری برای رشد و سود نسبت به بازار صعودی ارائه می دهد، بنابراین معامله گران باید توجه داشته باشند.

بازارهای کریپتو به طور غیرقابل انکاری نزولی هستند، اما برخی از کارشناسان داخلی معتقدند این شرایط بازیگران بد را از بین می برد و فرصت های بیشتری برای شرکت کنندگان آینده ایجاد می کند.

معامله گران تمایل دارند از عملکرد منفی قیمت و دشواری نسبی در اجرای معاملات سودآور در شرایط نزولی بازار ابراز تاسف کنند. با این حال، بسیاری از تحلیلگران و سازندگان برجسته توافق دارند که اکنون زمان انجام اقداماتی است که با بازگشت احساسات صعودی منجر به بیشترین دستاوردها می شود.

Mihailo Bjelic، یکی از بنیانگذاران Polygon (MATIC) در 27 می به CNBC گفت که رکود فعلی و فروش عمده اخیر در اوایل این ماه دقیقاً همان چیزی است که بازار به آن نیاز دارد.

Bjelic معتقد است که بازار “شاید کمی غیرمنطقی، یا شاید کمی بی پروا” شده، زیرا ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال بین نوامبر 2019 و نوامبر 2021 12.5 برابر شد، نرخ رشد فوق العاده ای که از بیشتر بازارهای سنتی پیشی گرفت.

بازار در حال حاضر در میان یک اصلاح بزرگ است. طبق گزارش CoinGecko، از نوامبر گذشته، ارزش کل بازار 60 درصد از 3 تریلیون دلار به 1.2 تریلیون دلار کاهش یافته است. کوین تلگراف در 28 می گزارش داد که معامله گران همچنان انتظار افت بیشتری دارند، به ویژه با توجه به اینکه آخرین بازار نزولی قیمت ها را حدود 80 درصد کاهش داد.

DeFi Edge، تحلیلگر بازار کریپتو، زمینه ای را به این ایده اضافه کرد که بازارهای نزولی دارای مزایایی هستند که مطابق با منافع اکثر بازیگران بازار هستند. این حساب در 29 مه به 164000 دنبال کننده خود توئیت کرد که “بازارهای نزولی برای رشد ارزهای دیجیتال سالم هستند.”

این خط استدلال مبتنی بر مشاهده است که تعداد کمتری از شرکت‌کنندگان جدید بازار، که کلاهبرداران آن‌ها را به عنوان اهداف بالقوه می‌دانند، در هنگام خرس وارد می‌شوند. در سال گذشته، حجم تراکنش بیت کوین (BTC) در 9 نوامبر به 335,411 رسید که همزمان با اوج قیمت بود. بر اساس گزارش Blockchain.com، در 29 می، حجم تراکنش با 38 درصد کاهش به تنها 207859 رسید.

فعالیت کمتر به معنای فرصت کمتر و کاهش سودآوری برای اجرای بسیاری از کلاهبرداری ها است، بنابراین آنها تمایل به ناپدید شدن دارند.

جیسون یه، شریک صندوق سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال ROK Capital توضیح داد که اگرچه قیمت‌ها و فعالیت‌ها پایین‌تر است، اما بازارهای نزولی نشان‌دهنده بهترین زمان برای معامله‌گران و سازندگان است تا زمانی که احساسات بازار معکوس می‌شوند، پایه‌های موفقیت بیشتری را ایجاد کنند. او روز دوشنبه به کوین تلگراف گفت: «در یک بازار نزولی، زمان آن فرا رسیده است که بهترین اصول اولیه را پیدا کنید و روی ساخت یک محصول تمرکز کنید.»

گیم میکر در پلتفرم بازی Metaverse Neo Tokyo، الکس بکر، در توییتی در 28 مه، ایده Ye’s را تکرار کرد. او همچنین معتقد است که خریداران بازار نزولی کسانی هستند که در بهترین موقعیت برای کسب سود در طول دوره صعودی بعدی هستند. او گفت که «همه پول از خرید در بازار نزولی به دست می‌آید. بیشتر ضررها ناشی از خرید در بازار صعودی است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .