بازار یک تریلیون دلاری بیتکوین ..

Bitcoin Just $3K Away from Trillion Dollar Market Cap

0

بازار یک تریلیون دلاری  بیتکوین

در گزارش هفتگی درون زنجیره ای  گلس نود  شرکت تجزیه و تحلیل داده‌ها به بررسی هزینه‌‌‌های هولدرها و سرمایه‌گذاران پرداخته است. در این گزارش آمده است که در هفته جاری هولدرهای بلند‌مدت سود جزیی از بازار خارج کرده‌اند. اگرچه تاکنون به نظر نمی‌رسد حجم این کوین‌ها  آنقدر قابل توجه باشد تا بتواند باعث متوقف شدن روند صعودی شود .

این گزارش همچنین اضافه می‌کند که سطح کلیدی 53 هزار دلار باید شکسته شود تا بیت کوین به باشگاه 12 صفری‌ها وارد شود ، منظور از 12 صفری رسیدن به ارزش بازار 1  تریلیون دلار است.

یکی از معیارهایی که در هفته گذشته جلب توجه کرده است کاهش خروج سرمایه از صرافی‌های رمز ارز با شروع صعودی‌شدن بازار است. گلس نود  در این باره نوشت این هفته شاهد جهش جزئی در میزان بیت کوین‌های هولد شده در صرافی‌ها بوده‌ایم که به دنبال ثابت ماندن یک ماهه موجودی کوین‌ها اتفاق افتاده است .

در ماه آگوست ، موجودی صرافی‌ها به مقدار  2.5 میلیون بیت کوین یا 13 درصد کل موجودی در گردش آن، ثابت مانده است. موجودی اتریوم نیز رکورد پایین‌ترین حد خود را با  15 میلیون اتر در هفته گذشته به ثبت رساند .

در این گزارش آمده است که معیار جریان خالص صرافی‌ها ، تعادل در جریان ورودی را نشان می‌دهد و برخی از تریدرها و سرمایه گذاران در حال دریافت سود و جمع آوری سرمایه با استفاده از قدرت بالای بازار هستند.  میزان این جریان‌ها مشابه آن چیزی است که در بازار گاوی دسامبر   2020  تا آوریل  2021 دیده شد و و این موضوع نیز مورد انتظار بود .

نمودار زیر روند فروش کوین‌های قدیمی (منظور کوین‌هایی است که در 6 ماه تا 5 سال گذشته جابجا نشده باشند) را نشان می‌دهد. با توجه به این نمودارها متوجه می‌شویم که در هفته گذشته کوین‌های قدیمی‌تر که متعلق به سرمایه‌گذاران بلند مدت است فروش بیشتری را نسبت به قبل تجربه کرده‌اند . به این معنی که سرمایه‌گذاران بلند مدت و تریدرهای با تجربه بیت کوین که گرم و سرد نوسانات بازار را چشیده‌اند ، در این مدت فروش کوین‌های خود را افزایش داده‌اند ..:

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .