بازگشت بیتکوین به کانال 42 هزار دلار

Bitcoin returns to $42K as bets start favoring ‘short squeeze’ higher for BTC

0

بازگشت  بیتکوین  به کانال  42 هزار دلاری

 

به گفته تحلیلگران ، باورها و دلایل فزاینده ای وجود دارد که سودهای غافلگیرکننده ، نه ضرر، برای بیتکوین در نتیجه مرحله فعلی قیمت آن قرار داده است .

داده‌های  Cointelegraph Markets Pro  و  TradingView  به دنبال  BTC/USD  بودند که از نزول روز دوشنبه به  39600  دلار بهبود یافتند که اولین شکست آن از مرز  40000  دلار از سپتامبر است.

در حالیکه پیش‌بینی‌های صعودی کوتاه‌مدت به‌طور آشکاری در آن روز وجود نداشت ، توجه بر پتانسیل بازارهای مشتقه برای ایجاد یک « فشار فروش کوتاه » دیگر متمرکز شد.

با وجود علاقه مجدد نزدیک به بالاترین سطح تاریخ ، و علیرغم رکود و احساساتی که به وضوح در طرفداران نزولی آن بیشتر مشاهده میشد ، یک صعود غافلگیرکننده میتواند تأثیر ” فشرده کردن” موقعیت های فروش کوتاه مدت و ایجاد آرامش برای گاوها را درپی داشته باشد.

همانطور که شرکت تجزیه و تحلیل داخلی  Glassnode  در آخرین نسخه خبرنامه هفتگی خود ، The Week On-Chain”  ” اشاره کرد ، چنین رویدادی به تاخیر افتاده است. پوزیشن های لانگ‌ تقریباً از زمان بالاترین قیمت  69000  دلاری در نوامبر تقریباً دائماً متضرر شده‌اند و « فشارها » بیشتر زمانی رخ میدهند که بازار کمترین انتظار را دارد .

محققان پیش‌بینی میکنند که معامله‌گران کوتاه‌مدت که به‌خاطر ریسک فزاینده تنبیه نشده‌اند ، ممکن است خود را کاندیدای فشار کوتاه‌مدت ببینند .

همچنین گلس‌نود ادامه داد : چنین رویدادی ‌میتواند به لطف تقاضای « کم » برای بیتکوین نقطه‌ای و اهرم بهره باز آتی که به  2 درصد از ارزش بازار بیت‌کوین نزدیک میشود ، تقویت شود .

در پایان خبرنامه آمده است : (( در کنار شاخص‌های بسیار از حد فروش در فعالیت‌های خارج زنجیره‌ای ،  نشان میدهد که یک فشار کوتاه در واقع یک راه‌حل کوتاه‌مدت منطقی برای بازار است.))

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد ، 40000  دلار در طول  12  ماه گذشته منطقه قیمتی قابل توجهی را از چندین نقطه تشکیل داده است.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .