بازگشت معاملات ترا لونا

Crypto.com unblocks users, reverses glitched LUNA trades that made 30-40x

0

Crypto.com کاربران را از حالت انسداد خارج می کند، معاملات LUNA را که 30 تا 40 برابر بوده است، معکوس می کند.

در 13 مه، Crypto.com به طور ناگهانی کاربران را از معامله منع کرد، زیرا یک ابزار داخلی تشخیص داد که سیستم قیمت‌های نادرستی را برای LUNA اعلام کرده است.

Crypto.com یکی از معدود صرافی های رمزنگاری بود که معاملات LUNA را باز نگه داشت زیرا مارپیچ مرگ Terra شاهد سقوط غیرقابل جبران قیمت LUNA و stablecoin UST بود. با این حال، یک نقص فنی در برنامه موبایل Crypto.com به کاربران این امکان را داد که به طور لحظه ای از سود 30 تا 40 برابری در معاملات LUNA فرار کنند.

روز جمعه، Crypto.com به طور ناگهانی کاربران را از معامله منع کرد، زیرا یک ابزار داخلی تشخیص داد که سیستم قیمت‌های نادرستی برای LUNA را به دلیل برخی خطاها نقل می‌کند. درست زمانی که توییتر کریپتو شروع به ایجاد نگرانی در مورد تغییر معاملات در صرافی کرد، کریس مارشالک، مدیر عامل Crypto.com، جزئیاتی را در مورد نقصی فاش کرد که به کاربران اجازه می داد سودهای کلان را از بین ببرند.

طبق گفته Marszalek، کاربرانی که «در این 59 دقیقه» معامله کردند، واجد شرایط خرید با قیمت بازار توکن‌های LUNA هستند که از آن زمان به 0.0004685 دلار در زمان نگارش مقاله کاهش یافته است. ذکر این نکته ضروری است که LUNA در تاریخ 5 آوریل به قیمت بالای بازار خود یعنی نزدیک به 120 دلار دست یافت.

پس از بررسی یک روزه در مورد شکست تجاری LUNA، Marszalek اطلاع داد که “همه حساب های کاربری دوباره فعال شده اند.”

در حالی که Crypto.com تراکنش های LUNA را معکوس کرد، این شرکت به ارزش 10 دلار از توکن داخلی Cronos (CRO) خود را به عنوان یک حرکت حسن نیت برای سرمایه گذاران آسیب دیده ارائه کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .