بایننس توسط مرکز تجارت جهانی دبی به هاب جدید ارزهای دیجیتال می پیوندد

Binance joins fresh crypto hub by Dubai World Trade Centre

0

بایننس توسط مرکز تجارت جهانی دبی به هاب جدید ارزهای دیجیتال می پیوندد

بایننس به صرافی‌ها و کسب‌وکارهای رمزارزکمک می‌کند تا با همکاری دولت محلی در دبی مجوز بگیرند.

بایننس، بزرگترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال جهان، یکی از اولین صرافی‌های رمزارزاست که به هاب رمزارز جدیدی که توسط اداره مرکز تجارت جهانی دبی (DWTCA) تأسیس شده، می‌پیوندد.

 

رسماً اعلام کرد که یادداشت تفاهمی را با DWTCA امضا کرده است، روز بعد پس از اینکه DWTCA رسماً راه اندازی یک منطقه جامع برای ارزهای دیجیتال در دبی را در 20 دسامبر اعلام کرد.

بایننس به عنوان بخشی از عضویت خود در ابتکار DWTCA، به این مقام کمک می کند تا چشم انداز “تسریع در راه اندازی یک مرکز صنعتی جدید برای دارایی های مجازی جهانی” را ترسیم کند.

بایننس همچنین به پیشبرد تعهد دبی برای ایجاد یک اکوسیستم دارایی مجازی بین‌المللی جدید برای ایجاد رشد اقتصادی بلندمدت با نوآوری دیجیتال کمک خواهد کرد و افزود:

بایننس معتقد است که دستور کار جدید دبی به رشد اقتصاد جهانی کمک خواهد کرد. هدف کمک به صرافی‌های رمزارز، کسب‌وکارهایی است که خدمات فناوری بلاک‌چین و دفتر کل توزیع‌شده و طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال و دارایی‌ها را برای دریافت مجوز در دبی ارائه می‌کنند.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس اخیراً به تحولات نظارتی در مورد ارزهای دیجیتال در دبی علاقه مند شده است. او یکی از اولین افرادی در جامعه کریپتو بود که دیروز در مورد ابتکار ارز دیجیتال جدید DWTCA گزارش داد. ژائو همچنین اولین خانه خود را در ماه اکتبر در دبی خرید.

همکاری بایننس با DWTCA می‌تواند برای صرافی ارز دیجیتال معنادار باشد، زیرا این شرکت در تلاش برای برقراری روابط با چندین تنظیم کننده مالی جهانی است که به طور فزاینده‌ای صرافی را در اوایل امسال بررسی می‌کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .