بایننس خدمات فیوچرز را در اسپانیا به حالت تعلیق درآورد

Binance reportedly halts crypto derivatives service in Spain

0

بایننس خدمات فیوچرز رمزارز را در اسپانیا متوقف کرده است

انتظار می‌رود بایننس تنها پس از دریافت تاییدیه نظارتی در قالب گواهی تضمین از بانک اسپانیا، گزینه فیوچرز را مجدداً معرفی کند.

بایننس به عنوان یکی از پایدارترین صرافی های رمزنگاری در هنگام دریافت مجوزهای نظارتی و مجوزهای عملیاتی از رگولاتورها در سراسر جهان است. در این تلاش برای فعالیت به عنوان یک موسسه مالی کاملاً دارای مجوز، صرافی ارائه خدمات فیوچرز رمزنگاری خود را در اسپانیا متوقف کرده است زیرا گزارش شده است که منتظر تأیید قانونگذار اسپانیایی Comisión Nacional del Mercado de Valores (CNMV) است.

همانطور که وب سایت رسمی اسپانیایی بایننس نشان می دهد، صرافی ارز دیجیتال گزینه فیوچرز را که هنوز در نسخه جهانی موجود است، حذف کرد. طبق نشریه خبری محلی La Información، اقدام برای پنهان کردن ارائه خدمات فیوچرز در اسپانیا راهی برای مطابقت با الزامات تعیین‌شده توسط CNMV، یا همان کمیسیون ملی بازار اوراق بهادار، انجام می‌شود.

با این حال، گزارش محلی حاکی از آن است که بایننس تنها پس از دریافت چراغ سبز نظارتی در قالب گواهی تضمین از بانک اسپانیا (BdE) گزینه فیوچرز را مجدداً معرفی خواهد کرد.

در ژوئن 2021، Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس، برنامه‌هایی را برای تسریع رشد صرافی ارز دیجیتال از طریق همکاری با تنظیم‌کننده‌ها فاش کرد و گفت:

ما می خواهیم همه جا مجوز بگیریم. از این به بعد، ما یک موسسه مالی خواهیم بود.»

بایننس، همراه با سایر صرافی‌های رمزنگاری مانند Coinbase و Bit2Me، در فهرست خاکستری CNMV قرار دارد که سازمان‌ها را از فعالیت به عنوان نهادهای دارای مجوز کامل در منطقه منع می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .