با بیتکوین چه چیزی میتوانید بخرید ؟

What Can You Buy with Bitcoin?

0

با بیتکوین چه چیزی میتوانید بخرید ؟

با بیتکوین چه چیزی میتوانید بخرید ؟ پس از یک تمایل اولیه  میان تجار برای پذیرش بیتکوین در فروشگاه های خرده فروشی یا آنلاین ، با افزایش کارمزد تراکنش های بیت کوین و تحرکات ناپایدار  ، قیمت آن  باعث کاهش جذابیتش و بعنوان وسیله ایی برای تبادل سود شد .

این بدان معنا نیست که هیچ جایی برای خرج کردن بیتکوین شما وجود ندارد ، اما به دور از آن  در بررسی های سال  2019  توسط شرکت بیمه  HSB  نشان میدهد که بیش از یک سوم ایالات متحده در مشاغل کوچک و متوسط  ارز رمزپایه  را قبول میکنند و 59 درصد آنها ارزهای دیجیتال را برای استفاده شخصی خود خریداری میکنند .

صرافی آنلاین اگزاتریدر خرید فروش رمزارز ها

از جمله مزایای انجام تجارت با  ارز رمزپایه  ،

سهولت انجام معاملات مرزی و ناشناس ماندن است (  البته به جزء اینکه تحویل فیزیکی بخواهید ) ..  با پذیرش بیتکوین ، بازرگانان به بازار وسیع تری دسترسی پیدا میکنند و از آنجا که معاملات  بیتکوین  غیرقابل برگشت هستند  دیگر نگران بازپرداخت آن نیستند .

در سال  2019  ،   AT&T  اولین شرکت بزرگ تلفن همراه ایالات متحده بود که پرداخت های رمز نگاری شده را از طریق  Bitpay پذیرفت .

اگر میخواهید از بیتکوین برای خرید هدیه استفاده کنید ، بارزترین راه حل برای کارت های هدیه ،  بصورت Gyft یا  eGifter  میباشد . سپس گیرنده میتواند کارت هدیه را در یک طیف گسترده از خرده فروشان  خرج کند .

شما میتوانید هزینه بلیط پروازها و هتل ها را با بیتکوین ، از طریق  CheapAir   ،  Expedia  و  Surf Air  پرداخت نمایید . اگر بلند پروازی های شما بیشتر است ، میتوانید هزینه سفر فضایی را با برخی از دارایی های گسترده خود ، از طریق   Virgin Galactic  پرداخت کنید .

مایکروسافت  بیتکوین  را در فروشگاه های برنامه خود میپذیرد – جایی که میتوانید فیلم ، بازی و خدمات مبتنی بر برنامه را بارگیری نمایید . همچنین پلتفرم پیشرو جریان بازی  Twitch   پرداخت هایی را برای اشتراک خود با  بیتکوین  و  بیتکوین کش   میپذیرد .

با بیتکوین چه چیزی میتوانید بخرید ؟ صرافی انلاین اگزاتریدر
با بیتکوین چه چیزی میتوانید بخرید ؟ صرافی انلاین اگزاتریدر

برخی از نوازندگان (  Bjork – G Eazy – Imogen Heap – Dolly Parton  )  به شما اجازه میدهند موسیقی آنها را در ازای  ارزرمزنگاری  شده بارگیری نمایید .

آیا لازم میدانید خانه خود را اثاث کشی نمایید و یا یک هدیه ویژه برای شخصی خریداری کنید ؟   Overstock  یکی از اولین خرده فروشان بزرگ بود که شروع به پذیرش بیتکوین کرد ، از سال  2014  بنیانگذار آن (  پاتریک بیرن ) هنوز هم یکی از فعال ترین طرفداران این فناوری است .

آیا  مایل به مقداری طلا  هستید ؟   APMEX – Sharps Pixley – JM   شمش را در ازای   بیتکوین  از دست شما خارج میکنند .

و اگر در ایالات متحده زندگی میکنید و گرسنه هستید ،  PizzaforCoins   در ازای  بیتکوین  یک پیتزا به درب منزل شما ( بسته به محل زندگی تان ) تحویل میدهد .

اگر شما به دانشی نیاز داشته باشید ، چندین دانشکده خصوصی و دولتی و همچنین  چند مدرسه پیش دبستانی در نیویورک  بیتکوین  را قبول مینمایند .

برخی از شرکتهای حقوقی و حسابداری نیز پرداخت هزینه خدمات خود را با  ارزهای رمزپایه  می پذیرند.

مطمئنا شما همیشه میتوانید به یکی از موسسات خیریه پذیرنده  بیتکوین  یا سایت های  سرمایه گذاری جمعی مانند ،  BitHope – BitGive – Fidelity    برای خیریه کمک مالی کنید .

برای مشاهده لیست فروشگاه های آفلاین در نزدیکی شما که  بیتکوین  را قبول میکنند سایت های گرد آورنده   مانند   Spendabit  یا  CoinMap  را بررسی کنید .

 

 

خرید بیتکوین را در صرافی آنلاین اگزاتریدر تجربه کنید

 

شاید برای شما مطالب زیر مفید باشد 

  1. با بیتکوین چه چیزی میتوانید بخرید ؟
  2. آیا بیتکوین مقیاس پذیر میتواند باشد؟
  3. شبکه لایتنینگ بیتکوین چیست ؟
  4. چگونه در صرافی رمزارز Binance معامله انجام دهیم؟
  5. معاملات بیتکوین چگونه انجام میشود ؟
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .