بنیانگذار Vine قصد دارد کنسول بازی مبتنی بر Blockchain را راه اندازی کند

Vine Co-Founder Plans to Launch Blockchain-Based Game Console That Uses NFTs to Play

0

بنیانگذار Vine قصد دارد کنسول بازی مبتنی بر Blockchain را راه اندازی کند که از NFT برای بازی استفاده می کند

Dom Hofmann ، بنیانگذار سرویس میزبانی ویدئویی کوتاه شبکه اجتماعی معروف Vine ، از یک پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT) به نام Supdrive خبر داد. هدف این پلتفرم یک کنسول بازی مبتنی بر بلاک چین است که از NFT برای اجرای بازی های ویدئویی پروژه استفاده می کند.

Dom Hoffman از Supdrive ،  که یک کنسول بازی NFT ، در 18 آگوست ، سخن گفت وی ، در مورد “پروژه جدیدی” به نام Supdrive توییت کرد. هافمن گفت: “Supdrive ، کنسول بازی فانتزی [onchain] به زودی عرضه می شود. موسس Vine همچنین حساب کاربری رسمی این پروژه را در توییتر به اشتراک گذاشت. در حال حاضر هیچ وب سایتی وجود ندارد اما یک انجمن Discord فعال اختصاص داده شده به پروژه وجود دارد. حساب توییتر همچنین تصاویری از کنسول های بازی شبیه یکپارچه سازی با سیستم عامل را  که به اشتراک گذاشته بود رونمایی کرد.

هافمن در گفتگو با The Verge ، جزئیات بیشتر پروژه را توضیح داد. هافمن در مصاحبه ای توضیح داد که Supdrive مشابه پروژه Art Blocks است. پروژه Supdrive به خودی خود یک کنسول onchain خواهد بود که در آن NFT ها به کاربران اجازه می دهند بازی های مختلف انجام دهند. این گزارش اشاره می کند که Hoffman’s Supdrive در ماه اکتبر عرضه می شود.

هافمن: در”بازیهای Supdrive بازیهای سبک قدیمی خواهند بود”

در مورد Discord ، هافمن گفت که “پروژه بیش از آنچه که انتظار داشتم مورد توجه قرار گرفت” و توضیح داد که اولین بازی “Origin” نام خواهد داشت. هافمن توضیح داد: “بازیهای Supdrive برای شروع بازیهای قدیمی مدرسه ای خواهند بود.” “به عناوینی مانند Galaga ، Pacman یا Asteroid فکر کنید. با ارتقاء سیستم عامل ، بازی ها به تدریج پیچیده تر می شوند. شاید روزی Super Supdrive یا Supdrive 64 داشته باشیم. ” هنگامی که از هافمن در مورد توسعه دهندگان بازی ها پرسیده شد ، گفت:

من چند بازی اول را توسعه خواهم داد ، اما اگر همه چیز خوب پیش رفت ، برنامه باز کردن پلتفرم است. Artblocks مثال خوب دیگری است

Supdrive همچنین دارای یک ویژگی شبیه مسابقات با تیم های “قرمز” ، “آبی” و “سبز” خواهد بود. هافمن در پایان گفت: “با الهام از Pokemon ، تیم ها یک سیستم متا در حال اجرا در جهان Supdrive هستند.” “در آینده ، شما این فرصت را خواهید داشت که به تیم خود متعهد شوید و یک مجموعه رایگان airdrop دریافت کنید که نشان دهنده عضویت [شما] در تیم است. نگهداری این مجموعه در برخی عناوین Supdrive تأثیراتی خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .