بهبود بازار کریپتو با ADA

Cardano leads tepid crypto market recovery

0

بهبود بازار رمزارزها  با    ADA 

بهبود بازار ارزهای رمزارز شده پیش از یک روز به یاد ماندنی توسط کاردانو .

ارز رمزپایه شده کاردانو    ADA در روز یکشنبه در کانون توجهات قرار گرفت و در پی دریافت اخباری مبنی بر نزدیک شدن شبکه توسعه دهنده به قرارداد های هوشمند ، بهبود بازار را به همراه داشت.

بر اساس اطلاعات   Coingecko  در روز یکشنبه ، ارزش ترکیبی همه ارزهای رمزپایه  4.4  درصد افزایش یافت و به 1.6  تریلیون دلار رسید .  کاردانو  با 17  درصد سود ، پیشتاز این رالی بود . طبق گزارشTradingView  ،  ارز ADA    به بالاترین قیمت خود در  1.70  دلار رسید و آخرین بار با قیمت  1.63  دلار در اوج بود .

با ارزش های فعلی ، کاردانو  چهارمین ارز رمزپایه شده با سقف بازار  52.9  میلیارد دلاری بود .

صعود  20   رمزارز برتر در روز یکشنبه گزارش شده است . قیمت بیت کوین  ( BTC ) با  3.5  درصد افزایش به 35,833  دلار رسید ،  اتر  ( ETH )  با افزایش 4.3  درصدی به  2,431  دلار و بایننس کوین  ( BNB ) با 6 درصد رشد ، به 327 دلار رسید .

علیرغم افزایش نسبتاً کم ، آخر هفته تمایل بازار به سمت نزولی ادامه داشت و سرمایه گذاران همچنان به گمانه زنی در مورد پایین آمدن قیمت بیت کوین ادامه می دهند . شاخص ترس و طمع در ارزهای رمزپایه شده

( Crypto Fear &   Greed ) در مقیاس 100-1  به  10 رسیده است .  جایی که امتیازهای پایین با ترس شدید مرتبط میباشد.

چارلز هاسكینسون ( Charles Hoskinson ) ، بنیانگذار کاردانو ، اخیراً در یک ویدئو در  YouTube  نشان داده است كه پس از اتمام عرضه Alonzo ، توجه آنها به حل مسئله مقیاس پذیری معطوف خواهد شد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .